
Pastoor lyrisch over NEC'er: 'Noem eens een Oranje-middenvelder die dit kan'
Alex Pastoor heeft enorm genoten van het spel van Noé Lebreton tijdens het uitduel van NEC bij Olympiakos. De Ziggo Sport-analist prijst de gehele ploeg van coach Dick Schreuder, maar hij is vooral lyrisch over de 22-jarige Fransman.
"Sano is nu weg, maar als ik Dick was zou ik me nog een keer achter mijn oren gaan krabben. Want als mensen opletten komen ze ook nog voor Lebreton kijken", begint Pastoor bij Ziggo Sport. "Als je naar Lebreton kijkt, zie je dat hij in alle hoofdmomenten in de top mee kan. Nu al. Het is een jonge jongen. Hij geeft gas, dat is niet normaal. Maar hij kan ook heel erg goed voetballen."
"Dat venijn, gekoppeld aan creativiteit en doelgerichtheid... Noem maar eens middenvelders in het Nederlands elftal die dat kunnen doen", gaat Pastoor verder. "Dat is vooral passen en positiespel spelen, maar dit gaat over iets heel anders. Namelijk zelf in de wedstrijd komen door dit te doen. Altijd vrijstaan, heel goed vrijlopen, een goede verbindingsspeler zijn, voor de goal komen. Maar vooral als andere spelers de bal hebben, met het mes tussen de tanden, en met niet één overtreding. Nergens zijn hoofd of been teruggetrokken. Daar gaat mijn hart van open."
NEC maakte indruk in Athene met een 0-0 gelijkspel tegen Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De return in Nijmegen is volgende week.




















