
'Udinese zet belangrijke Heerenveen-speler bovenaan de verlanglijst'
Bernt Klaverboer is op de radar van het Italiaanse Udinese verschenen. Dat meldt Voetbal International. De Friese keeper staat bovenaan de lijst om Maduka Okoye te vervangen bij de Italiaanse club.
Okoye is bij Udinese de belangrijkste man onder de lat. Door zijn blessure willen de Italianen echter een vervanger en daarvoor is Klaverboer in beeld. Vorig seizoen eindigde Udinese knap tiende in de Serie A. De Italiaanse club groeide in de laatste jaren uit tot een stabiele middenmoter. Of er al daadwerkelijk contact is met Heerenveen over Klaverboer, is nog niet bekend.
De twintigjarige Klaverboer moest in eerste instantie Andries Noppert voor zich dulden, maar vorig seizoen werd hij een jaar lang vaste basisspeler. De keeper uit eigen jeugd maakte indruk met goede reddingen en zijn meevoetballende kwaliteiten. Het contract van Klaverboer loopt nog tot de zomer van medio 2027. Als Heerenveen dus nog wil cashen voor de keeper, dan is nu het moment. Zo lang Klaverboer geen contractverlenging tekent.

















