
Dit is waarom Ter Stegen en Míchel bij Ajax met andere naam door het leven gaan
Trainer Míchel en doelman Marc-André ter Stegen gaan bij Ajax voortaan onder een andere naam door het leven. Het tweetal wil voortaan op een andere manier genoemd worden. VoetbalPrimeur legt uit waarom.
In een interview van Ter Stegen met De Telegraaf komt de ochtendkrant met het opvallende nieuws dat het tweetal op een andere manier genoemd zal worden. Bij de bekendmaking van de komst van Ter Stegen viel het al op in het persbericht van Ajax dat de Duitse doelman Marc ter Stegen werd genoemd. Het is gebleken dat dat op verzoek is gebeurd van de Duitse keeper, die vanaf nu dus Marc - en niet Marc-André - ter Stegen heet. Hij heeft besloten om het tweede deel van zijn voornaam, André, te laten vervallen.

ZWO
14:30
Morgen
AJX
Ook Míchel - voluit Miguel Angel Sanchez Munoz - zal voortaan op een andere manier in de media verschijnen. In het Spaans heet de oefenmeester Míchel Sánchez en op die manier zal hij vanaf nu ook worden neergezet in de Nederlandse media. Nadat die naam voor de eerste keer voluit is geschreven, staat er verder Sánchez.
De Telegraaf laat overigens ook weten dat deze naamwijzigingen op het verzoek van het tweetal gebeurt.

















