
'Lukaku heeft duidelijke transferwens en veegt lucratieve aanbiedingen van tafel'
Romelu Lukaku blijft komend seizoen in Europa spelen, zo benadrukt transferjournalist Nicolo Schira. Aanbiedingen uit de MLS en Saudi-Arabië zijn snel naar de prullenmand verwezen volgens Schira.
Lukaku blijft deze zomer niet bij Napoli. De 33-jarige spits neemt ook niet deel aan het trainingskamp van zijn huidige ploeg. Atlanta United wilde de Belg een uitweg bieden, maar volgens Schira staat Lukaku niet meteen te springen om voor die club te tekenen.
Lukaku heeft bij Napoli nog een contract voor één seizoen, maar kon vorig seizoen mede door blessureleed slechts 64 minuten meespelen. Na een geslaagde huur heeft Napoli nu Rasmus Højlund definitief aangetrokken, waardoor een vertrek van Lukaku onvermijdelijk lijkt.
Na verhuurperiodes aan Internazionale en AS Roma tekende Lukaku in 2024 voor Napoli. Afgelopen zomer deed de aanvaller met België mee aan het WK, waar De Rode Duivels in de kwartfinales werden uitgeschakeld door Spanje (2-1). Lukaku was in Amerika één van de uitblinkers aan de kant van België met drie doelpunten.

















