
El Ahmadi legt pijnpunt van Ajax bloot: 'Dat is het grootste probleem geweest'
Karim El Ahmadi en Kees Kwakman zien een duidelijk verbeterpunt voor Ajax na de zege op Shelbourne (3-1). De Amsterdammers kregen veel kansen, maar wisten ‘slechts’ drie keer te scoren. Danny Koevermans geniet van de klasse van Julian Brandt.
"Ik heb goede dingen van Ajax gezien, maar het had veel meer dan 3-1 kunnen zijn. Hier had je gewoon 5-0 of 6-0 moeten winnen", steekt El Ahmadi van wal bij Voetbalpraat op ESPN. "Tegen zo’n tegenstander had je eigenlijk geen tegendoelpunt moeten krijgen. De kansen die ze hebben gekregen, hadden ze wel moeten afmaken. Dat is wel het grootste probleem geweest voor Ajax."
Ook Kwakman merkt dat Míchel Sánchez niet geheel tevreden was. "Maar ze zullen normaal gesproken niet meer in de problemen komen. De trainer was wel chagrijnig. Als je kijkt naar de statistieken, is het ongelooflijk dat het 3-1 is geworden. Dat zal de frustratie zijn. Als ze er vijf inschieten, hoor je er niemand over, maar dat hebben ze niet gedaan."
"Ajax gaat gewoon door en wint uit met 0-4. Dat kan toch niet anders?", haakt Koevermans in. "Ze hebben ze helemaal naar het kastje van de muur getikt, behalve in de laatste vijftien minuten. Het was zo’n groot verschil." Ook de oud-spits van PSV en AZ heeft genoten van Brandt. "Brandt kwam erin en drukte direct zijn stempel. Je ziet meteen dat daar heel veel kwaliteit in zit. Drie keer zette hij iemand vrij voor de keeper. Hij viel uitstekend in."

















