
'Man United geeft gas voor Club Brugge-uitblinker, maar krijgt keiharde nee'
Club Brugge is niet van plan om Joaquin Seys deze zomer te laten vertrekken. Het doorgaans betrouwbare Het Laatste Nieuws meldt dat Blauw-Zwart duidelijk heeft gemaakt dat de 21-jarige linksback in Brugge moet blijven, ondanks concrete interesse van Manchester United.
Seys speelde zich afgelopen seizoen nadrukkelijk in de kijker en groeide uit tot een belangrijke kracht binnen de Brugse selectie. Ook in de Champions League liet de jonge Belg zich gelden en maakte hij veel indruk.
Zijn prestaties leverden hem belangstelling op van onder meer Newcastle United en vooral Manchester United. Laatstgenoemde club zou bereid zijn geweest ver te gaan voor de komst van Seys. Club Brugge heeft echter een duidelijk standpunt ingenomen: de linksback mag deze zomer niet vertrekken.
Na het vertrek van Bjorn Meijer wil Club Brugge nog wel een extra linksback aantrekken. Die moet vooral als stand-in voor Seys dienen. De Belgische landskampioen ziet de 21-jarige verdediger komend seizoen namelijk als eerste keuze op die positie.
De komende weken kunnen er dus nog verschillende namen opduiken voor die positie. Voor Seys zelf verandert er voorlopig niets: Club Brugge rekent op hem en is ondanks de belangstelling uit de Premier League niet van plan mee te werken aan een vertrek.

















