
Van Hooijdonk doet opvallende onthulling over terugkeer: '24 uur later is 't rond'
Sydney van Hooijdonk heeft zelf contact gezocht met PEC Zwolle om een huurtransfer te realiseren. Dat vertelt de kersverse spits van de Blauwvingers in gesprek met ESPN. De huurtransfer was daarna razendsnel rond.
Dinsdagavond maakte PEC Zwolle plots de terugkeer van Van Hooijdonk naar Nederland bekend. "Het is heel snel gegaan. Ik had het een week geleden ook niet verwacht. Het ontstond vanuit mezelf", onthult de voormalig spits van NAC Breda, sc Heerenveen en Estrela. "Ik wist al wel langere tijd dat de kans groot was dat ik zou vertrekken. Dat wilde de club, om van mijn contract af te komen."
Dat zag Van Hooijdonk zelf alleen niet direct zitten. "Maar ik wilde niet zomaar weg en ik werd niet blij van de dingen die voorbijkwamen." Dus ondernam hij zelf actie. "Afgelopen zaterdagavond dacht ik: als ik ook verhuurd kan worden, dan is Nederland een optie. Dus toen ging ik zelf eens kijken naar clubs in de Eredivisie waar ik bij zou kunnen passen en wat voor de club goed zou kunnen zijn. Ik kwam uit bij Zwolle", legt de spits uit.
"Toen heb ik via via het nummer van Gerry Hamstra gevraagd. De volgende dag heeft mijn zaakwaarnemer hem een berichtje gestuurd. En 24 uur daarna was eigenlijk alles rond", lacht de zoon van Pierre van Hooijdonk. "Vanaf dat duidelijk werd dat ik verhuurd kon worden, is het dus allemaal heel snel gegaan."

















