'Blessure-update bij NEC: duidelijkheid over onder meer Mor, Nejasmic en Fonville'

NEC werkt gehavend richting duel met Feyenoord, De Telegraaf geeft updates

23Reacties

NEC kampt zaterdag met meerdere afwezigen als Feyenoord op bezoek komt in De Goffert. Dick Schreuder kan tegen de Rotterdammers geen beroep doen op onder meer Deveron Fonville, terwijl Darko Nejasmic geen hele wedstrijd kan spelen. Dat weet De Telegraaf.

Ajax - PSV is niet de enige Eredivisie-kraker die dit weekend op de planning staan. Op dezelfde zaterdag nemen ook NEC en Feyenoord het tegen elkaar op in Nijmegen, waar om 16.30 uur wordt afgetrapt. In aanloop naar het duel met de Rotterdammers lijkt Schreuder te kampen met defensieve problemen. Zo zijn er slechts vier verdedigers die kunnen starten tegen Feyenoord, weet de ochtendkrant.

Dat zijn Bram Nuytinck, Tobias Storm, Gabriel Bras en Almugera Kabar. Dat, terwijl de belasting rond eerstgenoemde gedoseerd moet worden. Datzelfde geldt voor Nejasmic. Het duo kan geen hele wedstrijd spelen tegen Feyenoord, zo is de verwachting. Daarbij blijft het niet voor Schreuder, want ook Emre Mor ontbreekt aan Nijmeegse zijde, evenals Fonville, die er 'meerdere weken' uitligt met een schouderblessure.

Philippe Sandler en Ahmetcan Kaplan kampen al langere tijd met blessures en zijn dus ook niet klaar om te spelen. Perr Schuurs kan, net als tegen PEC Zwolle, enkel invallen. De vorige speelronde kreeg hij een klein kwartier van zijn trainer. Daarin was hij direct trefzeker uit een hoekschop.