Droomduo Gakpo en Isak steelt de show bij eerste zege Liverpool en debuut Flemming

Gakpo en Isak stelen show bij eerste zege Liverpool, Flemming en Barcola debuteren

20Reacties

Liverpool heeft de eerste zege van het nieuwe Premier League-seizoen behaald. De ploeg van Andoni Iraola won met 0-2 op bezoek bij Ipswich Town, waar de Nederlandse spits Zian Flemming zijn debuut maakte. Cody Gakpo en Aleksander Isak stalen de show. De Nederlander bediende de Zweedse spits tot twee keer toe in de eerste tien minuten.

Liverpool begon met Virgil van Dijk en Cody Gakpo in de basis. Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong én dure aanwinst Bradley Barcola begonnen allemaal op de bank. Bij Ipswich stond Kjell Scherpen onder de lat, terwijl Zian Flemming vanaf de bank moest beginnen. Toch leek de beslissing al snel gemaakt in de wedstrijd.

Al na zes minuten maakte Gakpo een geweldige actie en speelde Isak aan. De Zweedse spits twijfelde niet en schoot de bal snoeihard voorbij Scherpen. De tweede assist was nog veel mooier. De Oranje-international ging de bal zelf ophalen op eigen helft en stuurde met de buitenkant van zijn linkervoet Isak diep.

De aanvalsleider van The Reds passeerde daarna gemakkelijk de Nederlandse goalie. Liverpool nam gas terug, waardoor The Tractor Boys beter in de wedstrijd kwamen. Met de comfortabele 0-2 voorsprong was het ook tijd voor het debuut van Barcola. De Fransman werd voor 140 miljoen van PSG gekocht en verving de Spanjaard Vicor Munoz aan de rechterkant.

Op Deadline Day wist Ipswich Town zich op de valreep nog te versterken met Flemming. De Nederlander was bij Burnley een van de uitblinkers in de Premier League vorig seizoen en aasde al langere tijd op een transfer naar de Premier League. Tegen Liverpool mocht hij zijn debuut maken, maar potten kon hij niet breken.

Liverpool dacht twintig minuten voor tijd een strafschop te krijgen, nadat Dominik Szoboszlai werd gevloerd in het strafschopgebied. Dat feestje ging alleen niet door, want de Hongaarse middenvelder stond buitenspel. Desondanks wint Liverpool met 0-2 van Ipswich Town en klimt het voorlopig naar de vijfde plek met vijf punten uit drie wedstrijden.