Kos Karetsas geblesseerd van het veld bij Borussia Dortmund-Villarreal

Schrik bij Dortmund nadat middenvelder plotseling naar de grond gaat in CL-duel

7Reacties

Een bijzonder zuur einde aan het Champions League-debuut van Konstantinos Karetsas bij Borussia Dortmund. De Griekse middenvelder moest dinsdagavond al vroeg in het duel met Villarreal naar de kant. Karetsas bleef minutenlang op het gras liggen en werd uiteindelijk op een brancard van het veld gedragen. 

Het incident gebeurde na ongeveer 23 minuten in het Signal Iduna Park. Karetsas trok tijdens een tegenaanval mee naar voren, maar nadat hij snelheid minderde en de bal had afgespeeld, maakte hij meteen duidelijk dat er iets niet goed zat. Zonder zichtbaar contact met een tegenstander ging de voormalige speler van KRC Genk vervolgens naar de grond.

De medische staf kwam snel het veld op en Karetsas kon de wedstrijd niet voortzetten. Uiteindelijk werd hij op een brancard naar de kant gebracht, onder luid applaus van de Dortmund-supporters. Ethan Nwaneri kwam als vervanger tussen de lijnen.

Al snel kwam Dortmund met een statement. 'Konstantinos Karetsas moest het veld verlaten vanwege problemen met de bloedsomloop. Kosta maakt het, gezien de omstandigheden, goed en is onderweg naar het ziekenhuis voor verder onderzoek', schrijft de club via de officiële kanalen.