
Geïrriteerde Chery hekelt optreden NEC: 'De trainer was boos en ik ook!'
NEC-aanvoerder Tjaronn Chery is allerminst blij na de 3-0 nederlaag van zijn ploeg op bezoek bij promovendus Cambuur. Volgens de middenvelder moet het team 'in de spiegel kijken' voor het duel van donderdag op bezoek bij Juventus.
"Ik moest heel even bij adem komen, ja", begint Chery na de wedstrijd voor de camera van ESPN. "Wat we vorig jaar hebben laten zien, is dit jaar niet meer. Wij moeten allemaal in de spiegel kijken, koppies bij elkaar en op donderdag."
De drukke transferperiode van NEC waarin veel sterkhouders van vorig seizoen vertrokken - helpt niet volgens de aanvoerder. "Heel veel belangrijke spelers zijn weggegaan en heel veel nieuwe spelers zijn gekomen en zij moeten zich nog aanpassen... Het is gewoon ondermaats wat we met z'n allen laten zien. Wat we lieten zien was echt niet best."
Volgens Chery was ook het gebrek aan energie dat het team vertoonde onacceptabel. "De trainer heeft ons duidelijk gemaakt in de rust dat we geen wedstrijden kunnen winnen als we niet de energie in de wedstrijd leggen zoals we altijd gedaan hebben. Of hij boos was? Ja, terecht. Ik werd ook boos. Een paar spelers werden boos. Dat is normaal. Wat we vandaag hebben laten zien, mag absoluut niet", besluit hij.

















