
LIVE-discussie: Roda JC kan laatste plaats overdragen aan FC Twente
Een heuse degradatiekraker in Breda, zondagmiddag om 14.30 uur. In het Rat Verlegh Stadion ontvangt NAC concurrent Roda JC. Als Roda wint in Brabant, dan verdringt het FC Twente naar de laatste plaats op de ranglijst.
Bij NAC ontbreekt nog altijd de geschorste trainer Stijn Vreven. De Belg moet op de tribune plaatsnemen en wordt vervangen door assistent Rob Penders. Afgelopen weekend boekte NAC een knappe zege bij ADO Den Haag. Ten opzichte van die wedstrijd is Thomas Agyepong zijn basisplaats kwijtgeraakt aan Rai Vloet.
Bij de gasten uit Kerkrade staat rechtsback Chris Kum voor de eerste keer sinds maanden weer eens in de basis. De routinier vervangt Henk Dijkhuizen.
De opstellingen
NAC: Bertrams, Sporkslede, Mets, Marí, Angeliño, García, Verschueren, Vloet, Ambrose, Umar en El Allouchi
Roda: Jurjus, Kum, Banggaard, Auassar, Vansteenkiste, Gnjatic, Ndenge, Rosheuvel, Gustafson, Schahin en Avdijaj