De Eredivisie oefent: overzicht van trainingskampen, oefenwedstrijden en uitslagen

De Eredivisie oefent: overzicht van trainingskampen, oefenwedstrijden en uitslagen

Gepubliceerd: dinsdag 14 januari 2020 om 16:34di 14-01-2020 om 16:34

Vrijdag 17 januari, dan begint de tweede seizoenshelft van de Eredivisie. In aanloop naar de competitiehervatting bereiden de clubs zich in binnen- en buitenland voor. VoetbalPrimeur geeft een overzicht van de trainingskampen, oefenwedstrijden en uitslagen van alle eredivisionisten.

ADO Den Haag - 4 t/m 10 januari in Alhaurín el Grande (Spanje)
6 januari: ADO Den Haag - vv Noordwijk 2-0
9 januari: ADO Den Haag - Hoffenheim 2-1

Ajax - 4 t/m 12 januari in Doha (Qatar)
9 januari : Ajax - KAS Eupen 2-0
11 januari: Ajax - Club Brugge 3-1

AZ - 5 t/m 11 januari in Oliva (Spanje)
10 januari: AZ - KV Mechelen 5-1

Feyenoord - 6 t/m 11 januari in Marbella (Spanje)
8 januari: Feyenoord - Hoffenheim 3-2
11 januari: Feyenoord - Borussia Dortmund 2-4

FC Emmen - 3 t/m 10 januari in Estepona (Spanje)
7 januari: FC Emmen - FSV Mainz 3-2

Fortuna Sittard - 5 t/m 12 januari in Belek (Turkije)
9 januari: Fortuna Sittard - Istanbul Basaksehir 0-3
11 januari: Antalyaspor - Fortuna Sittard 2-1

FC Groningen - 8 t/m 11 januari in Horst (Limburg)
8 januari: FC Groningen - SV Rödinghausen 0-2
11 januari: FC Groningen - Rot-Weiss Essen 6-2

SC Heerenveen - 4 t/m 11 januari in Gerona (Spanje)
10 januari: SC Heerenveen - EA Llagostera 2-1
14 januari: Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-3

Heracles Almelo - 4 t/m 11 januari in Cádiz (Spanje)
7 januari: Heracles Almelo - Borussia Mönchengladbach 3-1
9 januari: Heracles Almelo - FC Sion 1-1
14 januari: Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-3 (

PEC Zwolle - 5 t/m 11 januari in Mijas (Spanje)
10 januari: PEC Zwolle - Zulte-Waregem 1-3
10 januari: PEC Zwolle - Standard Luik 0-2

PSV - 4 t/m 12 januari in Doha (Qatar)
9 januari: PSV - Club Brugge 1-2
11 januari: PSV - KAS Eupen 1-2

RKC Waalwijk - 6 t/m 10 januari in Guia (Portugal)
8 januari: RKC Waalwijk - Servette FC 0-1

Sparta Rotterdam - 4 t/m 11 januari in Murcia (Spanje)
10 januari: Sparta - Waasland-Beveren 2-2

FC Twente - 4 t/m 10 januari in Benahavis (Spanje)
7 januari: FC Twente - Fortuna Düsseldorf 1-1
9 januari: FC Twente - Excelsior Moeskroen 1-0

FC Utrecht - 4 t/m 11 januari in La Manga (Spanje)
10 januari: FC Utrecht - Bayer Leverkusen 4-3

Vitesse - 3 t/m 12 januari in Alcantarilha (Portugal)
7 januari: Vitesse - Servette FC 0-2
11 januari: Vitesse - MSV Duisburg 1-3

VVV-Venlo - 7 t/m 11 januari in Horst (Limburg)
10 januari: VVV-Venlo - KV Kortrijk 1-1

Willem II - 4 t/m 11 januari in Marbella (Spanje)
10 januari: Willem II - Hibernian 1-2

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws