Eredivisie-clubs weer aan de bak: alle oefenwedstrijden op een rij

Eredivisie-clubs weer aan de bak: alle oefenwedstrijden op een rij

Gepubliceerd: zaterdag 31 juli 2021 om 22:05za 31-07-2021 om 22:05

Laatste update: zaterdag 31 juli 2021 om 22:18za 31-07-2021 om 22:18

Langzaam maar zeker mogen de spelers van de Eredivisie-clubs hun kicksen weer uit het vet halen: de Nederlandse ploegen beginnen aan de oefenwedstrijden in aanloop naar het nieuwe seizoen. VoetbalPrimeur zet het oefenschema en de uitslagen van de Eredivisie-clubs op een rij.

03-07: Ajax-Koninklijke HFC 6-0
06-07: Quick '20-Ajax 1-1
10-07: SC Paderborn 07-Ajax 1-4
16-07: Anderlecht-Ajax 0-2
24-07: Bayern München-Ajax 2-2
31-07: RB Leipzig - Ajax 1-1
04-08: Ajax-Leeds United
07-08: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)

03-07: AZ-NEC 4-1
07-07: AZ-TOP Oss 3-0
10-07: AZ-RSC Anderlecht 1-1
14-07: KRC Genk-AZ 1-1
17-07: RB Leipzig-AZ 1-0
21-07: AZ-ADO Den Haag 3-0
25-07: AZ-Panathinaikos 3-0
28-07: AZ-OFI Kreta 2-0
31-07: AZ-Real Sociedad 1-0
08-08: AZ-Torino FC
19-08: play-offs Europa League
26-08: play-offs Europa League

10-07: SC Cambuur- Telstar 6-0
13-07: SC Cambuur-SC Cambuur 1-3 (onderling oefenduel)
17-07: RWDM-SC Cambuur 0-1
24-07: PEC Zwolle-SC Cambuur 2-1

26-06: Feyenoord-AA Gent 1-1
03-07: Feyenoord-AEK Athene 3-1
07-07: Feyenoord-FC Zürich 1-0
10-07: Young Boys-Feyenoord 2-0
17-07: Feyenoord-Werder Bremen 3-3
17-07: Feyenoord-Werder Bremen 2-1
22-07: FC Drita-Feyenoord (tweede voorronde Conference League) 0-0
25-07: Feyenoord-PAOK Saloniki 1-2
29-07: Feyenoord-FC Drita (tweede voorronde Conference League) 3-2
01-08: Feyenoord-ADO Den Haag
05-08: FC Luzern-Feyenoord (derde voorronde Conference League)
08-08: Feyenoord-Atlético Madrid
12-08: Feyenoord-FC Luzern (derde voorronde Conference League)

17-07: K Beerschot VA-Fortuna Sittard 1-1
21-07: OFI Kreta-Fortuna Sittard 1-1
24-07: Standard Luik - Fortuna Sittard 3-1
27-07: Team VVS - Fortuna Sittard 1-4
30-07: SV Straelen-Fortuna Sittard 3-4
30-07: FC Dordrecht-Fortuna Sittard 0-0

03-07: Go Ahead Eagles-RKC Waalwijk 1-1
10-07: Heracles Almelo-Go Ahead Eagles 1-0
23-07: Go Ahead Eagles-Vitesse 1-1
31-07: Go Ahead Eagles-FC Emmen 1-2
07-08: Go Ahead Eagles-SV Rödinghausen

03-07: VV Pelikaan-FC Groningen 1-4
10-07: KRC Genk-FC Groningen 1-1
16-07: SC Verl-FC Groningen 3-2
17-07: VfL Osnabrück-FC Groningen 0-1
23-07: FC Groningen-sc Heerenveen 2-1
31-07: Borussia Mönchengladbach-FC Groningen 2-1
06-08: FC Groningen-Venezia

03-07: sc Heerenveen-Jong FC Utrecht 3-1
10-07: sc Heerenveen-KV Kortrijk 2-2
13-07: sc Heerenveen - Maccabi Tel-Aviv 0-2
17-07: sc Heerenveen-TOP Oss 3-2
23-07: FC Groningen-sc Heerenveen 2-1
31-07: PEC Zwolle-sc Heerenveen 0-2

02-07: Heracles Almelo-Sparta 1-2
10-07: Heracles Almelo-Go Ahead Eagles 1-0
15-07: Heracles Almelo-SV Rödinghausen 2-1
16-07: FC Volendam-Heracles Almelo 2-1
21-07: Heracles Almelo-PAOK Saloniki 1-2
24-07: Heracles Almelo-NEC 0-1
25-07: FC Emmen-Heracles Almelo 4-1
30-07: Heracles Almelo-RKC Waalwijk 4-1
31-07: Heracles Almelo-De Graafschap 2-2
04-08: Heracles Almelo-HSC'21
07-08: Heracles Almelo-PEC Zwolle

01-07: NEC Amateurs-NEC 1-13
03-07: AZ-NEC 4-1
10-07: AFC-NEC 2-1
17-07: NEC-RKC Waalwijk 3-0
24-07: Heracles Almelo-NEC 0-1
30-07: NEC-OFI Kreta 2-0
07-08: NEC-Borussia Mönchengladbach Onder 23

30-06: PEC Zwolle-Borussia Dortmund II 1-1
08-07: PEC Zwolle-FC Volendam 0-2
20-07: PEC Zwolle-Helmond Sport 3-0
24-07: PEC Zwolle-SC Cambuur 2-1
28-07: Fenerbahçe-PEC Zwolle 2-2
31-07: PEC Zwolle-sc Heerenveen 0-2
07-08: Heracles Almelo-PEC Zwolle

03-07: PSV-RWDM 6-2
07-07: Delbrücker SC-PSV 1-10
10-07: VfL Osnabrück-PSV 0-0
14-07: PSV-PAOK Saloniki 1-0
21-07: PSV-Galatasaray (tweede voorronde Champions League) 5-1
22-07: PSV-FC Eindhoven 2-0
28-07: Galatasaray-PSV (tweede voorronde Champions League) 1-2
03-08: PSV-FC Midtjylland (derde voorronde Champions League)
07-08: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)
10-08: FC Midtjylland-PSV (derde voorronde Champions League)

03-07: Go Ahead Eagles-RKC Waalwijk 1-1
17-07: NEC-RKC Waalwijk 3-0
23-07: Roda JC-RKC Waalwijk 2-4
30-07: Heracles Almelo-RKC Waalwijk 4-1

02-07: Heracles Almelo-Sparta 1-2
10-07: Sparta-AA Gent 3-3
13-07: Telstar-Sparta 0-0
17-07: Royal Antwerp-Sparta 0-1
23-07: Sparta-NAC Breda 1-2
31-07: Excelsior-Sparta 0-3
07-08: Sparta-Willem II

03-07: Sparta Enschede-FC Twente 1-8
06-07: HSC'21-FC Twente 0-2
24-07: ADO Den Haag-FC Twente 2-4
31-07: Arminia Bielefeld-FC Twente 1-1
03-08: FC Twente-Venezia
07-08: FC Twente-SS Lazio

30-06: FC Utrecht-KV Mechelen 7-2
03-07: Royal Antwerp FC-FC Utrecht 2-2
09-07: AA Gent-FC Utrecht 0-3
13-07: Club Brugge-FC Utrecht 2-4
14-07: K Beerschot VA-FC Utrecht 1-2
17-07: Zulte Waregem-FC Utrecht 0-0
24-07: FC Utrecht-Volos NPS 6-2
28-07: Bayer Leverkusen-FC Utrecht 1-5
31-07: VfL Bochum-FC Utrecht 0-2
31-07: FC Utrecht-Venezia 2-3

30-06: Vitesse-AEK Athene 1-3
02-07: Vitesse-NK Lokomotiva 1-3
06-07: Vitesse-FC Nordsjaelland 0-5
13-07: Vitesse-OFI Kreta 2-1
16-07: Schalke 04-Vitesse 3-2
23-07: Go Ahead Eagles-Vitesse 1-1
24-07: Vitesse-Lommel SK 0-1
29-07: VfL Bochum-Vitesse 1-2
05-08: derde voorronde Conference League
12-08: derde voorronde Conference League

03-07: Willem II-Willem II Amateurs 20-0
06-07: RKDSV-Willem II 0-11
10-07: Willem II-Quick Boys 5-2
17-07: Willem II-Excelsior 2-0
24-07: Willem II-Lierse Kempenzonen 4-1
07-08: Sparta-Willem II

Dit zijn de tot nu toe bekende oefenwedstrijden. Wanneer clubs extra duels aan hun oefenschema toevoegen, worden deze ook in dit lijstje toegevoegd.

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws