'Goed moment om naar Ajax te gaan, wij hebben ook onze kwaliteiten in onze ploeg'

'Goed moment om naar Ajax te gaan, wij hebben ook onze kwaliteiten in onze ploeg'

Gepubliceerd: vrijdag 25 september 2020 om 19:58vr 25-09-2020 om 19:58

Laatste update: vrijdag 25 september 2020 om 20:33vr 25-09-2020 om 20:33

Edward Sturing, assistent-trainer van Vitesse, stapt niet met angst de bus naar Amsterdam in. De Arnhemse ploeg neemt het zaterdag in de Johan Cruijff Arena op tegen Ajax, de landskampioen. 

Vitesse won de eerste twee wedstrijden, net als Ajax. "Het is een goed moment om naar Ajax toe te gaan, ook omdat we onze eerste twee wedstrijden gewonnen hebben. Dan ga je met een goed gevoel daarheen", zegt Sturing vrijdag voor de camera van Omroep Gelderland.

"Wij hebben ook onze kwaliteiten in onze ploeg. Natuurlijk spelen we tegen een goede tegenstander, maar het is ook een goede maatstaf om te kijken naar waar we staan met het elftal. Hoe ver zijn we? Dat zullen we morgen tijdens de wedstrijd gaan zien."

Ajax en Vitesse trappen zaterdag om 21.00 uur af.

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

Poll

Wie gaat er winnen?

(2509 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws