Simeone houdt tirade na bizar penaltymoment: 'Dit heb ik nog nooit gezien, kom op'
Het feit dat de VAR de strafschop van Julian Alvarez afkeurde, leidt tot woede in het Atlético Madrid-kamp. Diego Simeone is zijn frustraties niet de baas op de persconferentie na afloop van de Champions League-uitschakeling. Daardoor volgt een opmerkelijke tirade richting de aanwezige pers.
De achtste finale-strijd tussen aartsrivalen Atlético Madrid en Real Madrid eindigden over twee duels in een gelijkspel. Een strafschoppenserie moest in het Metropolitano Stadion leiden tot een beslissing. Mede dankzij een afgekeurde penalty van Atlético-spits Julian Alvarez trok de uitploeg uiteindelijk aan het langste eind.
Hét moment van de penaltyserie: Julián Álvarez glijdt uit en raakt de bal twee keer.. en dus telt zijn rake pingel niet! :broken_heart:#ZiggoSport #UCL #ATMRMA pic.twitter.com/LFBBM74ojj
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 12, 2025
Waarom de VAR besloot de rake penalty van Alvarez af te keuren, is voor Simeone nog altijd de vraag. "Ik heb nog nooit gezien dat de VAR over een penalty in een strafschoppenserie beslist. Aan iedereen aanwezig in de perszaal: gooi een hand in de lucht, als je gezien hebt dat Julian de bal twee keer raakte. Kom op. En? Niemand? Niemand doet zijn hand in de lucht. Volgende vraag alsjeblieft", raast de Argentijn na afloop.
Dit bericht op Instagram bekijken