Lof voor Feyenoorder: 'In Italië denken ze nu dat hij 50 miljoen waard is'

39

Het is stiekem eigenlijk wel goed geweest voor Feyenoord dat Igor Paixão de return tegen Internazionale van 11 maart niet heeft gespeeld. Die conclusie wordt getrokken in VoetbalPrimeurs De Voetbalweek. 

"Hij heeft natuurlijk niet gespeeld tegen Inter. Daarvoor heeft hij, in dat tweeluik met AC Milan, zijn visitekaartje afgegeven. Toen heeft hij Walker (Kyle, red.) helemaal tureluur gespeeld. In Italië denken ze: wat doet die gozer nog bij Feyenoord?", klinkt het bij De Voetbalweek, waar gespeculeerd wordt over het feit of Feyenoord Paixão misschien wel bewust niet heeft opgesteld in Milaan. "Als hij een kutwedstrijd had gespeeld, was dat hele sentiment weer gekelderd. In Italië denkt men nu dat hij 50 miljoen waard is."

Check hier de nieuwste aflevering van Studio Oranje over de veelbesproken Dean Huijsen, de uitblinkers én dissonanten bij het Nederlands elftal & de interviews van VoetbalPrimeur met de Oranje-internationals.