De beelden: Ten Hag gespot bij topduel, geruchten over mogelijke stap
Erik ten Hag is zondagavond aanwezig bij de Italiaanse topper tussen AS Roma en Juventus. Dat voedt de geruchtenstroom in Italië: beide elftallen zijn namelijk op zoek naar een nieuwe coach.
Op beelden uit Italië is te zien dat Ten Hag de trappen van het Stadio Olimpico beklimt en op weg is naar zijn stoeltje. Volgens Ziggo is Ten Hag daar op uitnodiging van Roma. De Nederlandse trainer, die een aantal maanden geleden door Manchester United werd ontslagen, wordt in Italië dan in verband gebracht met een mogelijke aanstelling bij een van de Serie A-giganten. 'Wat doet meneer Ten Hag in Rome?', vraagt onder meer Tuttomercatoweb zich af.
Roma zit na dit seizoen zonder coach omdat Claudio Ranieri niet van plan is er nog een jaartje aan vast te plakken. De 73-jarige Italiaan kwam terug uit zijn pensioen om bij Roma het seizoen af te maken, maar wil niet langer door.
Bij Juventus werd Thiago Motta onlangs ontslagen. Igor Tudor neemt nu tijdelijk de honneurs waar, maar De Oude Dame is naar verluidt op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. De namen van Massimiliano Allegri en Stefano Pioli zingen in Turijn rond.
Hé, wie hebben we daar! 😏
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) April 6, 2025
Erik ten Hag is in het Stadio Olimpico.. zou hij er goed aan doen om aan de slag te gaan bij Roma? 🕵️#ZiggoSport #SerieA #RomaJuve pic.twitter.com/adUhiNrnzV