'We hebben soms te weinig aandacht voor het complete voetbalverhaal'

1Reacties

In Meer dan Voetbal: Día y Noche bespreekt Wytse van der Goot de rol van televisieprogramma’s in de romantiek van het voetbal. Volgens de commentator vormen oude voor- en nabeschouwingen, anekdotes en televisie-iconen een belangrijk onderdeel van het collectieve geheugen van de sport.

"Ik bedoel Harry Vermeegen vroeger, oude voor- en nabeschouwingen van wedstrijden tijdens toernooien horen ook wel een beetje bij de folklore en het collectieve geheugen. Sneijder die op schoot gaat zitten bij Jack van Gelder. Kees Jansma die in bad geflikkerd wordt. Dat hoort er allemaal bij. Ik vind dat we tegenwoordig soms teveel poppetjes aan omcirkelen en tactiek duiden. Of veel te druk met kritiek aan het uiten, waardoor we soms niet genoeg aandacht hebben voor het complete voetbalverhaal'', vertelt Van der Goot.

Bekijk het fragment hierboven!

Check hieronder de allereerste aflevering van Meer dan Voetbal met Wytse van der Goot over de mooiste club(s), absolute wonderkids, de mooiste stadions, Slot of Farioli, dé allerbeste OOIT & véél meer!