Ook Koeman ziet Nederlandse clubs ploeteren in Europa: 'Of het zorgen baart?'

Update: 6 oktober om 19:51
3Reacties

De Nederlandse clubs hebben de afgelopen weken nog niet overtuigd in Europa, zag ook Ronald Koeman. Volgens de bondscoach is er een duidelijke reden aan te wijzen voor de tegenvallende resultaten.

"Dat was niet geweldig", reageert Koeman op de resultaten van de Nederlandse clubs in Europa. "Of het zorgen baart? Dat weet ik niet. Je ziet wel dat we als Nederlandse clubs nog weleens moeite hebben met wedstrijden waarin het niet alleen om voetbal draait. Daar kunnen we tekort in komen."

Luister hieronder de nieuwste Meer dan Voetbal: Día y Noche met Ole Romeny over zijn interlandswitch van Oranje naar Indonesië, spelen met Ryan Gravenberch en Mohammed Ihattaren, dromen van het WK én de absolute held zijn in Azië!