'We hadden bij PSV zo'n bijzonder team, we wisten gewoon: we worden kampioen'
Jeffrey Bruma blikt in de nieuwste aflevering van de podcast Meer dan Voetbal: Día y Noche terug op zijn eerste jaar bij PSV en de kampioensseizoenen 2014-2015 en 2015-2016 die volgden.
"Het team was in balans", vertelt Bruma. "Het eerste jaar van Cocu begonnen we heel goed, maar rond kerst kregen we een flinke dip. We stonden derde of vierde, wat volgens PSV-begrippen niet oké is, en dat begrijp ik ook. Het jaar daarop moesten we corrigeren en revancheren. We zeiden: 'Boys, dit jaar gaan we kampioen worden.' En uiteindelijk werden we twee keer kampioen."
Bekijk het fragment hierboven om te horen hoe Bruma terugkijkt op zijn eerste jaar bij PSV en de weg naar de landstitel.
Luister hieronder de aflevering van Meer dan Voetbal: Día y Noche met oud-international Jeffrey Bruma over zijn Premier League-debuut bij Chelsea op 17-jarige leeftijd, spelen met iconen als Frank Lampard en Didier Drogba, aanvoerder zijn van Oranje & het spotten van de 'nieuwe Virgil van Dijk 2.0'



















