Nederlandse verdediger blikt terug: ‘HSV was top, Hamburg is een bruisende stad’
In Meer dan Voetbal: Día y Noche kijkt Jeffrey Bruma terug op zijn loopbaan, waarin hij als jonge speler de wereld overging. Van PSV tot Chelsea en van Wolfsburg tot Hamburg: de verdediger heeft overal zijn sporen nagelaten. Vooral die periode in Duitsland, daar denkt Bruma nog altijd met een grote glimlach aan terug.
"PSV, zeker weten", zegt Bruma over zijn mooiste fase als prof. "Drie jaar lang hele goede jaren gehad. Maar ook bij Chelsea, die vier jaar, dat waren mooie tijden. En Hamburg... ja, dat was ook echt bijzonder. Twee jaar daar gespeeld, als jonge jongen in de basis. In een fantastische stad, met een geweldige sfeer. Daar heb ik nog steeds hele goede herinneringen aan."
Bekijk het fragment hierboven of luister de podcast met Bruma op Spotify!
Luister hieronder de aflevering van Meer dan Voetbal: Día y Noche met oud-international Jeffrey Bruma over zijn Premier League-debuut bij Chelsea op 17-jarige leeftijd, spelen met iconen als Frank Lampard en Didier Drogba, aanvoerder zijn van Oranje & het spotten van de 'nieuwe Virgil van Dijk 2.0'


















