Van Ajax tot FC Volendam: alle oefenwedstrijden van de achttien Eredivisie-clubs

Van Ajax tot FC Volendam: alle oefenwedstrijden van de achttien Eredivisie-clubs

3 augustus - 14:20 Laatste update: 14:20
108

De Eredivisie gaat op vrijdag 5 augustus weer van start en de achttien deelnemende clubs, van Ajax tot FC Volendam, nemen anderhalve maand de tijd om zich voor te bereiden. VoetbalPrimeur zet alle vastgelegde oefenwedstrijden, plus eventuele Europese verplichtingen, op een rijtje en zal dit overzicht ook actueel houden.

28 juni: Ajax-SV Meppen 3-0
2 juli: SC Paderborn-Ajax 5-2
9 juli: Ajax-NK Lokomotiva 3-0
15 juli: KAS Eupen-Ajax 1-1
19 juli: Red Bull Salzburg-Ajax 2-3
23 juli: Eintracht Frankfurt-Ajax (afgelast)
26 juli: Ajax-Shakhtar Donetsk 3-1
30 juli: Ajax-PSV 3-5 (Johan Cruijff Schaal)
31 juli: Almere City-Ajax 1-1

2 juli: AZ-PEC Zwolle 3-1
6 juli: AZ-PAOK Saloniki 2-2
9 juli: Olympiakos Piraeus-AZ 1-0
16 juli: Westerlo-AZ 0-1
21 juli: Tuzla City-AZ 1-0 (Tweede voorronde Conference League)
24 juli: AZ-Bologna 1-0
28 juli: AZ-Tuzla City 4-0 (Tweede voorronde Conference League)

1 juli: SV Meppen-SC Cambuur 2-2
9 juli: 1. FC Magdeburg-SC Cambuur 4-2
12 juli: Regioteam Kootstertille-SC Cambuur 1-7
16 juli: SC Cambuur-Telstar 2-1
22 juli: SC Cambuur-PEC Zwolle 1-3


24 juni: DZOH-FC Emmen 0-1
29 juni: Drenthina-FC Emmen 0-7
1 juli: SVV '04-FC Emmen 0-16
2 juli: vv Hoogezand-FC Emmen 0-11
8 juli: PEC Zwolle-FC Emmen 0-0
17 juli: FC Groningen-FC Emmen 2-1
19 juli: De Graafschap-FC Emmen 3-2
23 juli: FC Emmen - Werder Bremen 0-0
30 juli: Sparta-FC Emmen 3-1


2 juli: SV Slikkerveer-Excelsior 2-10
5 juli: VV Lyra-Excelsior 0-15
9 juli: NAC Breda-Excelsior 1-1
12 juli: Excelsior-Almere City 0-2 (vier keer dertig minuten)
16 juli: Excelsior-FC Dordrecht 3-2
22 juli: Heracles Almelo-Excelsior 2-1
30 juli: sc Heerenveen-Excelsior 3-1

2 juli: Feyenoord-FC Kopenhagen 0-7
9 juli: Red Bull Salzburg-Feyenoord 1-2
16 juli: Feyenoord - Union Sint-Gillis 0-4 (vier keer dertig minuten)
24 juli: Feyenoord-Olympique Lyon 0-2
27 juli: Feyenoord-NAC Breda 6-1
31 juli: Feyenoord-Osasuna 1-2


2 juli: Fortuna Sittard-Viktoria Köln 2-3
6 juli: Fortuna Sittard-VfL Bochum 1-1
9 juli: OH Leuven-Fortuna Sittard 1-1
13 juli: Fortuna Sittard-Team VVCS 5-2
16 juli: Royal Antwerp FC-Fortuna Sittard 0-1
22 juli: Fortuna Sittard-Shakhtar Donetsk 3-3


25 juni: SV Terwolde-Go Ahead Eagles 1-15
29 juni: Go Ahead Eagles-PAOK Saloniki 0-4
2 juli: Go Ahead Eagles-Lokomotiva Zagreb 2-0
6 juli: Standard Luik-Go Ahead Eagles 5-1
9 juli: VfB Oldenburg-Go Ahead Eagles 1-1
16 juli: Helmond Sport-Go Ahead Eagles 1-1
20 juli: Go Ahead Eagles-Ironi Kiryat Shmona 1-0
23 juli: Go Ahead Eagles-Roda JC 2-0
23 juli: Go Ahead Eagles-Jong FC Utrecht 0-2
29 juli: Go Ahead Eagles-OFI Kreta 4-1

24 juni: SC Loppersum-FC Groningen 0-5
2 juli: FC Groningen-PAOK Saloniki 2-1
9 juli: Hannover 96-FC Groningen 3-0
13 juli: V.V. Veelerveen-FC Groningen 0-15
16 juli: FC Groningen-VfL Osnabrück 2-1 (twee keer zestig minuten)
17 juli: FC Groningen-FC Emmen 2-1
23 juli: Werder Bremen - FC Groningen 6-1
24 juli: BW Lohne - FC Groningen 1-3
27 juli: Velocitas-FC Groningen 0-9
30 juli: FC Groningen-Osasuna 2-1


28 juni: Regioselectie Gaasterlân-Sleat-sc Heerenveen 0-14
2 juli: Heerenveense Boys-sc Heerenveen 0-7
5 juli: sc Heerenveen-TOP Oss 4-1
8 juli: sc Heerenveen-FC Utrecht 0-1
15 juli: PEC Zwolle-sc Heerenveen 0-2 (wedstrijd van 135 minuten)
22 juli: sc Heerenveen-RWDM 1-1
30 juli: sc Heerenveen-Excelsior 3-1


2 juli: SC NEC-NEC 0-11
6 juli: DIO '30-NEC 0-7
9 juli: NEC-RKC Waalwijk 3-1
16 juli: NEC-1. FC Bocholt 4-0
19 juli: De Treffers-NEC (afgelast)
22 juli: 1. FC Köln-NEC 5-0
29 juli: Heracles Almelo-NEC 1-3

25 juni: PSV-BW Lohne 6-0
2 juli: PSV-Cercle Brugge 2-2
9 juli: Arminia Bielefeld-PSV 4-0
16 juli: PSV-Villarreal 1-2
19 juli: PSV-FC Eindhoven 5-0
23 juli: PSV-Real Betis 2-1
30 juli: Ajax-PSV 3-5 (Johan Cruijff Schaal)
2 augustus: AS Monaco-PSV 1-1 (Derde voorronde Champions League)
9 augustus: PSV-AS Monaco (Derde voorronde Champions League)


25 juni: Regioteam-RKC Waalwijk 0-5
2 juli: RKC Waalwijk-TOP Oss 5-3
9 juli: NEC-RKC Waalwijk 3-1
12 juli: PEC Zwolle-RKC Waalwijk 7-3
16 juli: Borussia Dortmund O23-RKC Waalwijk 1-1
20 juli: Borussia Mönchengladbach-RKC Waalwijk 1-1

2 juli: Gouds Sterrenteam-Sparta 0-9
6 juli: Steeds Hooger-Sparta 0-24
12 juli: Quick '20-Sparta 0-3
15 juli: Sparta-Heracles 1-0
20 juli: Willem II-Sparta 0-2 (wedstrijd voortijdig gestaakt wegens wanordelijkheden)
23 juli: Beerschot V.A.-Sparta 1-0
26 juli: VOC-Sparta 1-5
30 juli: Sparta-FC Emmen 3-1


25 juni: Bon Boys-FC Twente 0-11
3 juli: FC Twente-FC Nordsjaelland 1-0
8 juli: Fortuna Düsseldorf-FC Twente 1-5
16 juli: Werder Bremen-FC Twente 3-3 (twee keer zestig minuten)
22 juli: FC Twente-Schalke 04 3-1
29 juli: FC Twente-Bologna 4-1
4 augustus: FC Twente-Cukaricki (Derde voorronde Conference League)
11 augustus: Cukaricki-FC Twente (Derde voorronde Conference League)


2 juli: FC Utrecht-Queen's Park 2-4
6 juli: FC Utrecht-KRC Genk 1-2
8 juli: sc Heerenveen-FC Utrecht 0-1
13 juli: Club Brugge-FC Utrecht 4-2
16 juli: KV Kortrijk-FC Utrecht 2-1
20 juli: FC Utrecht-OFI Kreta 4-0
23 juli: FC Utrecht - De Graafschap 2-1
27 juli: FC Utrecht-AEK Athene 1-2
30 juli: FC Utrecht-Shakhtar Donetsk 2-2


2 juli: Westervoortse selectie-Vitesse 0-7
8 juli: Vitesse-Westerlo 0-0
12 juli: Vitesse-Maccabi Haifa 1-0
17 juli: KV Oostende-Vitesse 2-0
22 juli: Vitesse-VVV-Venlo 2-2
26 juli: Vitesse-OFI Kreta 1-2
30 juli: Vitesse - FC Eindhoven 2-1
30 juli: Vitesse-Atromitos 1-2

8 juli: SV De Rijp-FC Volendam 0-8
9 juli: FC Volendam-KRC Genk 3-2
15 juli: NAC Breda-FC Volendam 0-0
22 juli: FC Volendam-AEK Athene 1-2
29 juli: ADO Den Haag-FC Volendam (afgelast)
30 juli: Heracles-De Treffers 5-0

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s