Van Ajax tot FC Volendam: alle oefenwedstrijden van de achttien Eredivisie-clubs

Van Ajax tot FC Volendam: alle oefenwedstrijden van de achttien Eredivisie-clubs

Gisteren, 21:50 Laatste update: 21:48
73

De Eredivisie gaat op vrijdag 5 augustus weer van start en de achttien deelnemende clubs, van Ajax tot FC Volendam, nemen anderhalve maand de tijd om zich voor te bereiden. VoetbalPrimeur zet alle vastgelegde oefenwedstrijden, plus eventuele Europese verplichtingen, op een rijtje en zal dit overzicht ook actueel houden.

28 juni: Ajax-SV Meppen 3-0
2 juli: SC Paderborn-Ajax 5-2
19 juli: Red Bull Salzburg-Ajax
23 juli: Eintracht Frankfurt-Ajax
26 juli: Ajax-Shakhtar Donetsk
30 juli: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)

2 juli: AZ-PEC Zwolle 3-1
6 juli: AZ-PAOK Saloniki
9 juli: Olympiakos Piraeus-AZ
16 juli: Westerlo-AZ
21 juli: Tre Penne/Tuzla City-AZ (Tweede voorronde Conference League)
28 juli: AZ-Tre Penne/Tuzla City (Tweede voorronde Conference League)


1 juli: SV Meppen-SC Cambuur 2-2
9 juli: 1. FC Magdeburg-SC Cambuur
12 juli: Regioteam Kootstertille-SC Cambuur
16 juli: SC Cambuur-Telstar
22 juli: SC Cambuur-PEC Zwolle


24 juni: DZOH-FC Emmen 0-1
29 juni: Drenthina-FC Emmen 0-7
1 juli: SVV '04-FC Emmen 0-16
2 juli: vv Hoogezand-FC Emmen 0-11
8 juli: PEC Zwolle-FC Emmen
17 juli: FC Groningen-FC Emmen
19 juli: De Graafschap-FC Emmen
30 juli: Sparta-FC Emmen


2 juli: SV Slikkerveer-Excelsior 2-10
5 juli: VV Lyra-Excelsior 0-15
9 juli: NAC Breda-Excelsior
12 juli: Excelsior-Almere City
16 juli: Excelsior-FC Dordrecht
22 juli: Heracles Almelo-Excelsior

2 juli: Feyenoord-FC Kopenhagen 0-7
9 juli: Red Bull Salzburg-Feyenoord
16 juli: Feyenoord - Union Sint-Gillis
24 juli: Feyenoord-Olympique Lyon
27 juli: Feyenoord-NAC Breda


2 juli: Fortuna Sittard-Viktoria Köln 2-3
6 juli: Fortuna Sittard-VfL Bochum
9 juli: OH Leuven-Fortuna Sittard
13 juli: Fortuna Sittard-Excelsior Virton
16 juli: KV Mechelen-Fortuna Sittard


25 juni: SV Terwolde-Go Ahead Eagles 1-15
29 juni: Go Ahead Eagles-PAOK Saloniki 0-4
2 juli: Go Ahead Eagles-Lokomotiva Zagreb 2-0
9 juli: VfB Oldenburg-Go Ahead Eagles
16 juli: Helmond Sport-Go Ahead Eagles
20 juli: Go Ahead Eagles-Volos NFC
23 juli: Go Ahead Eagles-Roda JC
23 juli: Go Ahead Eagles-Jong FC Utrecht (twee wedstrijden op één dag)
29 juli: Go Ahead Eagles-OFI Kreta

24 juni: SC Loppersum-FC Groningen 0-5
2 juli: FC Groningen-PAOK Saloniki 2-1
9 juli: Hannover 96-FC Groningen
13 juli: V.V. Veelerveen-FC Groningen
16 juli: FC Groningen-VfL Osnabrück
17 juli: FC Groningen-FC Emmen
27 juli: Velocitas-FC Groningen
30 juli: FC Groningen-Osasuna


28 juni: Regioselectie Gaasterlân-Sleat-sc Heerenveen 0-14
2 juli: Heerenveense Boys-sc Heerenveen 0-7
5 juli: sc Heerenveen-TOP Oss 4-1
8 juli: sc Heerenveen-TuS Blau-Weiß Lohne
15 juli: PEC Zwolle-sc Heerenveen
22 juli: sc Heerenveen-RWDM


2 juli: SC NEC-NEC 0-11
6 juli: DIO '30-NEC
9 juli: NEC-RKC Waalwijk
16 juli: NEC-1. FC Bocholt
19 juli: De Treffers-NEC
22 juli: 1. FC Köln-NEC
29 juli: Heracles Almelo-NEC

25 juni: PSV-BW Lohne 6-0
2 juli: PSV-Cercle Brugge 2-2
9 juli: Arminia Bielefeld-PSV
16 juli: PSV-Villarreal
19 juli: PSV-FC Eindhoven
23 juli: PSV-Real Betis
30 juli: Ajax-PSV (Johan Cruijff Schaal)
2 augustus/3 augustus: heenwedstrijd derde voorronde Champions League
9 augustus: return derde voorronde Champions League


25 juni: Regioteam-RKC Waalwijk 0-5
2 juli: RKC Waalwijk-TOP Oss 5-3
9 juli: NEC-RKC Waalwijk
12 juli: PEC Zwolle-RKC Waalwijk
16 juli: Borussia Dortmund O23-RKC Waalwijk
20 juli: Borussia Mönchengladbach-RKC Waalwijk

2 juli: Gouds Sterrenteam-Sparta 0-9
6 juli: Steeds Hooger-Sparta
12 juli: Quick '20-Sparta
20 juli: Willem II-Sparta
23 juli: Beerschot V.A.-Sparta
26 juli: VOC-Sparta
30 juli: Sparta-FC Emmen


25 juni: Bon Boys-FC Twente 0-11
3 juli: FC Twente-FC Nordsjaelland 1-0
16 juli: Werder Bremen-FC Twente
22 juli: FC Twente-Schalke 04
4 augustus: heenwedstrijd derde voorronde Conference League
11 augustus: return derde voorronde Conference League


2 juli: FC Utrecht-Queen's Park 2-4
6 juli: FC Utrecht-KRC Genk
13 juli: Club Brugge-FC Utrecht
16 juli: KV Kortrijk-FC Utrecht
20 juli: FC Utrecht-OFI Kreta
30 juli: FC Utrecht-Shakhtar Donetsk


2 juli: Westervoortse selectie-Vitesse 0-7
8 juli: Vitesse-Westerlo
12 juli: Vitesse-Maccabi Haifa
17 juli: KV Oostende-Vitesse
26 juli: Vitesse-OFI Kreta

8 juli: SV De Rijp-FC Volendam
9 juli: FC Volendam-KRC Genk
15 juli: NAC Breda-FC Volendam
22 juli: FC Volendam-AEK Athene
29 juli: ADO Den Haag-FC Volendam

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s