Ramselaar is hot: Een parel uit onze jeugdopleiding. Natuurlijk bellen ze

Ramselaar is hot: "Een parel uit onze jeugdopleiding. Natuurlijk bellen ze"

07-08-2016 11:08
3

Het beloofde een drukke transferzomer te worden voor FC Utrecht, maar vooralsnog vertrokken alleen Ruud Boymans en Timo Letschert. Sebastien Haller maakt ook kans op een transfer, terwijl Robbin Ruiter en Nacer Barazite allesbehalve zeker vertrekken.

"Barazite gaat denk ik niet weg, Ruiter denk ik ook niet", geeft directeur Wilco van Schaik aan bij De Tafel van Kees. "Maar… Zeg nooit nooit. Ruiter is net fit en we hebben nog drie weken, waarin van alles kan gebeuren. Als het bovenin gaat regenen, gaat het onderin natuurlijk druppelen", verwijst Van Schaik naar de carrousel die in gang kan worden gezet.

Ook Bart Ramselaar heeft zich in de kijker gespeeld. "Een geweldig talent, een geweldige jongen en een geweldige instelling. Hij is net negentien en veel clubs zullen hem op de radar hebben", zegt de directeur. "Een parel uit onze jeugdopleiding. Natuurlijk bellen ze, is er ook interesse. Maar niet zo concreet dat we om tafel gaan."

Van Schaik geeft aan dat er voor geen van de Utrecht-spelers op dit moment concrete interesse is.

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

#DoneDeal de podcast is te beluisteren via Spotify, Podimo en Apple Podcast.