Spoorboekje voor het EK: het programma, de speeltijden en de uitslagen

Spoorboekje voor het EK: het programma, de speeltijden en de uitslagen

Gepubliceerd: woensdag 16 juni 2021 om 22:55wo 16-06-2021 om 22:55

Laatste update: woensdag 16 juni 2021 om 22:56wo 16-06-2021 om 22:56

Het EK staat voor de deur! Tussen 11 juni en 11 juli strijdt het Nederlands elftal samen met 23 andere landen om de Europese titel en op VoetbalPrimeur mis je niks van de actie. Alles wat je wil weten over het programma, speeltijden en uitslagen vind je bij ons.

Groep A: Italië, Turkije, Zwitserland en Wales
Vrijdag 11 juni, 21.00 uur, Rome: Italië – Turkije 3-0
Zaterdag 12 juni 15.00 uur, Bakoe: Wales – Zwitserland 1-1
Woensdag 16 juni, 18.00 uur, Bakoe: Turkije – Wales 0-2
Woensdag 16 juni, 21.00 uur, Rome: Italië – Zwitserland 3-0
Zondag 20 juni, 18.00 uur, Rome: Italië – Wales
Zondag 20 juni, 18.00 uur, Bakoe: Zwitserland – Turkije

Groep B: België, Rusland, Denemarken en Finland
Zaterdag 12 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – Finland 0-1
Zaterdag 12 juni, 21.00 uur, Sint-Petersburg: België – Rusland 3-0
Woensdag 16 juni, 15.00 uur, Sint-Petersburg: Finland – Rusland 0-1
Donderdag 17 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – België
Maandag 21 juni, 21.00 uur, Kopenhagen: Denemarken – Rusland
Maandag 21 juni, 21.00 uur, Sint-Petersburg: Finland – België

Groep C: NEDERLAND, Oostenrijk, Oekraïne en Noord-Macedonië
Zondag 13 juni, 18.00 uur, Boekarest: Oostenrijk – Noord-Macedonië 3-1
Zondag 13 juni, 21.00 uur, Amsterdam: NEDERLAND – Oekraïne 3-2
Donderdag 17 juni, 15.00 uur, Boekarest: Oekraïne – Noord-Macedonië
Donderdag 17 juni, 21.00 uur, Amsterdam: NEDERLAND – Oostenrijk
Maandag 21 juni, 18.00 uur, Amsterdam: NEDERLAND – Noord-Macedonië
Maandag 21 juni, 18.00 uur, Boekarest: Oekraïne – Oostenrijk

Groep D: Engeland, Kroatië, Tsjechië en Schotland
Zondag 13 juni, 15.00 uur, Londen: Engeland – Kroatië 1-0
Maandag 14 juni, 15.00 uur, Glasgow: Schotland – Tsjechië 0-2
Vrijdag 18 juni, 18.00 uur, Glasgow: Kroatië – Tsjechië
Vrijdag 18 juni, 21.00 uur, Londen: Engeland – Schotland
Dinsdag 22 juni, 21.00 uur, Londen: Engeland – Tsjechië
Dinsdag 22 juni, 21.00 uur, Glasgow: Schotland – Kroatië

Groep E: Spanje, Zweden, Polen en Slowakije
Maandag 14 juni, 18.00 uur, Sint-Petersburg: Polen – Slowakije 1-2
Maandag 14 juni, 21.00 uur, Sevilla: Spanje – Zweden 0-0
Vrijdag 18 juni, 15.00 uur, Sint-Petersburg: Zweden – Slowakije
Zaterdag 19 juni, 21.00 uur, Sevilla: Spanje – Polen
Woensdag 23 juni, 18.00 uur, Sevilla: Spanje – Slowakije
Woensdag 23 juni, 18.00 uur, Sint-Petersburg: Zweden – Polen

Groep F: Frankrijk, Duitsland, Portugal en Hongarije
Dinsdag 15 juni, 18.00 uur, Boedapest: Hongarije – Portugal 0-3
Dinsdag 15 juni, 21.00 uur, München: Frankrijk – Duitsland 1-0
Zaterdag 19 juni, 15.00 uur, Boedapest: Hongarije – Frankrijk
Zaterdag 19 juni, 18.00 uur, München: Portugal – Duitsland
Woensdag 23 juni, 21.00 uur, München: Duitsland – Hongarije
Woensdag 23 juni, 21.00 uur, Boedapest: Portugal – Frankrijk

Achtste finales
Zaterdag 26 juni, 18.00 uur, Amsterdam: nummer twee groep A – nummer twee groep B (AF2)
Zaterdag 26 juni, 21.00 uur, Londen: winnaar poule A – nummer twee groep C (AF1)
Zondag 27 juni, 18.00 uur, Boedapest: winnaar groep C – nummer drie groep D, E of F (AF4)
Zondag 27 juni, 21.00 uur, Sevilla: winnaar groep B – nummer drie groep A, D, E of F (AF3)
Maandag 28 juni, 18.00 uur, Kopenhagen: nummer twee groep D – nummer twee groep E (AF6)
Maandag 28 juni, 21.00 uur, Boekarest: winnaar groep F – nummer drie groep A, B of C (AF5)
Dinsdag 29 juni, 18.00 uur, Londen:  winnaar groep D – nummer twee groep F (AF8)    
Dinsdag 29 juni, 21.00 uur, Glasgow: winnaar groep E – nummer drie groep A, B, C of D (AF7)

Kwartfinales
Vrijdag 2 juli, 18.00 uur, Sint-Petersburg: winnaar AF5 – winnaar AF6 (KF1)                   
Vrijdag 2 juli, 21.00 uur, München: winnaar AF3 – winnaar AF1 (KF2)                 
Zaterdag 3 juli, 18.00 uur, Bakoe: winnaar AF4 – winnaar AF2 (KF3)                   
Zaterdag 3 juli, 21.00 uur, Rome: winnaar AF7 – winnaar AF8 (KF4)

Halve finales
Dinsdag 6 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar KF1 – winnaar KF2 (HF1)                   
Woensdag 7 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar KF3 – winnaar KF4 (HF2)    

Finale
Zondag 11 juli, 21.00 uur, Londen: winnaar HF1 – winnaar HF2    

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws