Bertrams duikt na vertrek bij PEC Zwolle op in de Keuken Kampioen Divisie

Bertrams duikt na vertrek bij PEC Zwolle op in de Keuken Kampioen Divisie

Gepubliceerd: donderdag 24 juni 2021 om 13:09do 24-06-2021 om 13:09

FC Eindhoven heeft Nigel Bertrams gecontracteerd. De doelman komt transfervrij over van PEC Zwolle en tekent voor één seizoen bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie.

Voor Bertrams was al duidelijk dat hij niet meer terug zou keren bij PEC. Zijn contract werd door de club niet verlengd. FC Eindhoven heeft hem donderdag voor de duur van één seizoen vast weten te leggen.

"Nigel is een doelman met veel ervaring in onder andere de Eredivisie. Daarnaast past Nigel goed bij onze club vanwege zijn regionale achtergrond. Ik ben blij dat we een doelman van zijn niveau aan onze club hebben kunnen binden!", zegt technisch manager Marc Scheepers van FC Eindhoven op de clubsite.

De 28-jarige Bertrams speelde in zijn carrière voor PSV, Willem ll, NAC Breda, FC Nordsjaelland, De Graafschap, MVV, FC Groningen en PEC.

Bertrams

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws