Aubameyang raakt Arsenal-band kwijt: 'Zeker de captain moet zich daar aan houden'

Aubameyang raakt Arsenal-band kwijt: 'Zeker de captain moet zich daar aan houden'

14-12-2021 14:11
7

Pierre-Emerick Aubameyang is zijn aanvoerdersband bij Arsenal kwijtgeraakt. De Gabonees kwam te laat terug van persoonlijke verplichtingen en dat is hem door The Gunners niet in dank afgenomen.

Op de clubsite legt Arsenal uit waarom het niet meer wil dat de spits aanvoerder is. 'Na de disciplinaire overtreding van vorige week hebben we besloten dat Pierre-Emerick Aubameyang geen aanvoerder van onze club meer is', zo valt er te lezen in een statement. 'Hij zal niet bij de groep zitten voor de wedstrijd van woensdag tegen West Ham United.'

The Gunners zijn teleurgesteld in de Gabonees, die zich niet aan de regels hield. 'Wij verwachten van al onze spelers, en zeker van onze aanvoerder, dat ze de regels en normen en waarden van onze club naleven. Dat hebben we met zijn allen afgesproken.'

Volgens The Athletic kwam Aubameyang te laat terug van een buitenlandse trip. Vanwege persoonlijke omstandigheden was het hem toegestaan om Engeland te verlaten, maar de late terugkeer was tegen de coronamaatregelen van de club uit Noord-Londen. Dat was naar verluidt reden om de aanvoerdersband van de aanvaller af te nemen.

Video player

Check de laatste video’s
Meer video’s

Plaats een reactie