Van Praag verwijdert X na bericht boze Ajax-fan: 'Je maakt onze club kapot!'

Van Praag verwijdert X na bericht boze Ajax-fan: 'Je maakt onze club kapot!'

22 oktober 2023 om 23:48

Michael van Praag heeft de negatieve kanten van social media meegemaakt. De 76-jarige erevoorzitter van Ajax heeft zijn X-account, voorheen Twitter, verwijderd na reacties van boze Ajax-supporters.

Ajax ging zondag met 4-3 onderuit tegen FC Utrecht en is weggezakt naar de zeventiende plaats in de Eredivisie. Van Praag, die terugkeert in de raad van commissarissen, wordt op social media medeverantwoordelijk gehouden voor de malaise. 'Je maakt onze club kapot als je nu niet ingrijpt, laffe hond!', klinkt het van een supporter.

Daar is Van Praag, die de fan van repliek dient, niet van gediend. 'Van scheldende, opruiende en dreigende mensen heb ik nu inmiddels wel genoeg. Ik ga me vanaf nu rustig zonder die types aan Ajax wijden. Ik stop met X, wens u het beste en groet u allen zeer.' Van Praag heeft de daad bij het woord gevoegd, want zijn X-account is niet meer te vinden.