Planning oefenwedstrijden Eredivisie

De Eredivisie oefent: overzicht van trainingskampen, oefenduels en uitslagen

17 juli om 10:50
Laatste update: 17 juli om 11:01

De voorbereiding voor het seizoen 2024/2025 is in volle gang. In aanloop naar de eerste seizoenshelft oefenen de Eredivisionisten erop los. Dit artikel van VoetbalPrimeur biedt een overzicht van alle oefenwedstrijden van de Eredivisie-clubs. De uitslagen worden bijgehouden.

Ajax

Ajax

20-06-2024 eerste training op Sportpark De Toekomst
05-07-2024 Ajax – PEC Zwolle (0-1)
09-07-2024 Ajax – STVV (4-0)
13-07-2024 Ajax – Rangers FC (2-1)
15-07-2024 t/m 19-07-2024 Trainingskamp Wageningse Berg
18-07-2024 Ajax – Al Wasl 
19-07-2024 Ajax – Olympiakos Piraeus 

Almere City FC



22-06-2024 eerste training
28-06-2024 Almere City FC - FCSB (1-2)
07-07-2024 Go Ahead Eagles - Almere City FC (3-2)
12-07-2024 SC Heerenveen - Almere City FC (1-0)
16-07-2024 t/m 23-07-2024 Trainingskamp Turkije
18-07-2024 Konyaspor - Almere City FC 
22-07-2024 Samsunspor - Almere City FC 
26-07-2024 Borussia Dortmund O23 - Almere City FC 
02-08-2024 Almere City FC - Le Havre 
03-08-2024 Almere City FC - RKC Waalwijk 

AZ Alkmaar



24-06-2024 eerste training
28-06-2024 AZ - AEK Athene (6-0)
06-07-2024 AZ - FC Nordsjaelland (6-1)
13-07-2024 AZ - Excelsior (8-0)
20-07-2024 AZ - KV Kortrijk 
24-07-2024 AZ - Aris Thessaloniki 
27-07-2024 AZ - Atalanta Bergamo
31-07-2024 AZ - Le Havre
03-08-2024 Stoke City - AZ 

Feyenoord



01-07-2024 Eerste training 
06-07-2024 FC Dordrecht - Feyenoord (0-4)
13-07-2024 Feyenoord - RC Genk (3-1)
20-07-2024 Feyenoord - Cercle Brugge 
22-07-2024 t/m 27-07-2024 Trainingskamp Oostenrijk
28-07-2024 Benfica - Feyenoord 
31-07-2024 Feyenoord - AS Monaco 

Fortuna Sittard



29-06-2024    Eerste training
06-07-2024    Fortuna Sittard - Helmond Sport (5-2)
12-07-2024    Fortuna Sittard - SV Elversberg (1-0)
16-07-2024    Fortuna Sittard - Team VVCS (7-3)
20-07-2024    VfB Stuttgart - Fortuna Sittard  
25-07-2024    Fortuna Sittard - Borussia Mönchengladbach 
01-08-2024    EVV - Fortuna Sittard 
02-08-2024    Fortuna Sittard - De Graafschap 

Go Ahead Eagles



26-06-2024 Eerste training
29-06-2024 ONS Sneek - Go Ahead Eagles (1-7)
03-07-2024 Go Ahead Eagles - Telstar (3-0)
07-07-2024 Go Ahead Eagles - Almere City FC (3-2)
12-07-2024 Go Ahead Eagles - Union Sint-Gillis (1-2)
17-07-2024 RC Genk - Go Ahead Eagles 

FC Groningen



29-06-2024 Eerste training
03-07-2024 GOMOS-  FC Groningen (0-9)
06-07-2024 ASVB - FC Groningen (0-15)
08-07-2024 t/m 14-07-2024 Trainingskamp Delden
10-07-2024 FC Groningen - FCV Dender (4-4)
13-07-2024 FC Groningen - Rot Weiss Erfurt (1-0)
20-07-2024 FC Groningen - FC Emmen 
03-08-2024 FC Groningen - Heracles Almelo 

Sc Heerenveen



29-06-2024    Eerste training
03-07-2024    Gaasterland/Sleat Regiocom - Heerenveen (0-9)
06-07-2024    SV Steenwijkerwold - SC Heerenveen (0-10)
09-07-2024    SC Heerenveen - FC Dordrecht (4-1)
12-07-2024    SC Heerenveen - Almere City FC (1-0)
15-07-2024    t/m 20-07-2024 Trainingskamp 
19-07-2024    SC Heerenveen - PEC Zwolle 
26-07-2024    SC Heerenveen - Rayo Vallecano
03-08-2024    Middlesbrough - SC Heerenveen 

Heracles Almelo



24-06-2024    Eerste training
06-07-2024    Almelose selectie - Heracles Almelo (2-2)
13-07-2024    Heracles Almelo - FCV Dender (1-1)
15-07-2024    t/m 20-07-2024 Trainingskamp Billerbeck, Duitsland
19-07-2024    Preussen Münster -Heracles Almelo 
26-07-2024    Heracles Almelo - Excelsior VV Rood Zwart 
27-07-2024    Heracles Almelo - Umm Salal 
03-08-2024    FC Groningen - Heracles Almelo 

NAC Breda



06-07-2024    Madese Boys - NAC Breda (0-5)
11-07-2024    VV Bavel - NAC Breda (0-10)
13-07-2024    Unitas ’30 - NAC Breda (0-0)
17-07-2024    NAC Breda - FC Eindhoven 
20-07-2024    NAC Breda - Excelsior 
22-07-2024    t/m 27-07-2024 Trainingskamp Zeeland
23-07-2024    Zeeuws Elftal - NAC Breda 
24-07-2024    NAC Breda - OFI Kreta 
26-07-2024    NAC Breda - Lierse SK 
30-07-2024    NAC Breda - Aris Saloniki 
03-08-2024    Sparta Rotterdam - NAC Breda 

NEC Nijmegen



28-06-2024    Eerste training
06-07-2024    Schouwse elftal - NEC (0-5)
13-07-2024    NEC - Standard Luik (1-2)
17-07-2024    t/m 24-07-2024 Trainingskamp in Oostenrijk
20-07-2024    NEC - Hertha BSC
27-07-2024    NEC - Olympiakos Piraeus 
02-08-2024    NEC - Le Havre 

PEC Zwolle



23-06-2024    Eerste training
29-06-2024    SV Nieuwleusen - PEC Zwolle (0-3)
05-07-2024    Ajax - PEC Zwolle (0-1)
09-07-2024    PEC Zwolle - Silkeborg IF (1-3)
13-07-2024    PEC Zwolle - AC Horsens (1-2)
15-07-2024    t/m 20-07-2024 Trainingskamp Epe
19-07-2024    SC Heerenveen - PEC Zwolle 
26-07-2024    PEC Zwolle - De Graafschap 

PSV



01-07-2024    Eerste training
06-07-2024    PSV - Anderlecht (0-3)
13-07-2024    PSV - Club Brugge (1-1)
15-07-2024    t/m 21-07-2024 Trainingskamp Marienfeld
24-07-2024    PSV - FC Eindhoven 
27-07-2024    PSV - Valencia 

RKC Waalwijk



26-06-2024    Eerste training
29-06-2024    RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk (8-0)
06-07-2024    RKC Waalwijk - FC Den Bosch (2-3)
13-07-2024    RKC Waalwijk - OH Leuven (2-4)
27-07-2024    KAS Eupen - RKC Waalwijk (14.00 uur)
29-07-2024    t/m 03-08-2024 Trainingskamp Delden

Sparta Rotterdam



29-06-2024    Excelsior ’20 - Sparta Rotterdam (0-6)
03-07-2024    VV Nieuwenhoorn - Sparta Rotterdam (0-8)
06-07-2024    Excelsior Maassluis - Sparta Rotterdam (0-7)
13-07-2024    ADO Den Haag - Sparta Rotterdam (1-1)
19-07-2024    Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam 
27-07-2024    Willem II - Sparta Rotterdam 
03-08-2024    Sparta Rotterdam - NAC Breda 

FC Twente



19-06-2024    Eerste training
28-06-2024    FC Twente - Motherwell (2-2)
06-07-2024    FC Twente - STVV (2-2)
12-07-2024    FC Twente - FC Nordsjaelland (2-1)
15-07-2024    t/m 21-07-2024  Trainingskamp
24-07-2024    Schalke 04 - FC Twente 

FC Utrecht



23-06-2024    Eerste training 
29-06-2024    USV Elinkwijk - FC Utrecht (2-4)
06-07-2024    FC Utrecht - Silkeborg (2-2)
12-07-2024    FC Utrecht - STVV (geannuleerd)
18-07-2024    FC Utrecht - Al Rayyan
19-07-2024    FC Utrecht - Schalke 04 
27-07-2024    FC Utrecht - RC Lens 
01-08-2024    FC Utrecht - Venezia 

Willem II



01-07-2024  Eerste training
06-07-2024  RKDSV - Willem II (0-6)
09-07-2024  Willem II - Quick Boys (gestaakt)
13-07-2024  FC Dordrecht - Willem II (4-4)
20-07-2024  Willem II - Lommel SK 
22-07-2024  t/m 27-07 Trainingskamp in Sint-Michelsgestel
23-07-2024  Willem II - Roda JC Kerkrade 
27-07-2024  Willem II - Sparta Rotterdam 
31-07-2024  Willem II - Helmond Sport 
03-08-2024  Bristol City - Willem II