
Praat mee op VP: Manchester United - Barnsley
Erik ten Hag staat met Manchester United tegenover Barnsley in de League Cup. De wedstrijd begint om 21:00 uur, volg de wedstrijd hieronder in de live-omgeving van VoetbalPrimeur en praat mee!
Ronde 3

Erik ten Hag staat met Manchester United tegenover Barnsley in de League Cup. De wedstrijd begint om 21:00 uur, volg de wedstrijd hieronder in de live-omgeving van VoetbalPrimeur en praat mee!
Ronde 3





Het is echt idd lachwekkend en heeft puur te maken, omdat het over Ajax gaat! Het is gewoon triest voor woorden, hoeveel ophef over een botsing! Men is toch niet vergeten hoe vies en smerig Alvarez was bij Ajax! Met al zijn bewuste ellebogen wat nooit bestraft werd!
Sterkte pik! 🤭
Dat Ruben geen rood kreeg, lag aan de scheidsrechter en de VAR. Maar nu zegt Ruben iets wat Peter en de TD had moeten zeggen. Dan was de discussie als snel afgelopen.
Je zou maar zo'n mooie club zijn en volledig worden verkloot door malloten die zich OVERAL misdragen. Maar goed, dit is voor de Feyenoord-fans normaal. Iedereen in elkaar slaan, dingen gooien, dingen slopen, oud-spelers bedreigen met de dood bij een enigzins gevoelige overstap. Leuk man. Geen wonder dat veel oud-spelers dan een keer naar Ajax of PSV gaan, waar ze wel een stuk meer respect krijgen en een leukere fanbase hebben
Pedant en hypocriet. Professor Bosz faked altijd de nette kerel te zijn, maar slaat in deze discussie de plank volledig mis. Ook hij mag gewoon een keer echt kritisch zijn over zijn eigen speler ipv het te verdedigen inclusief lulverhaaltje "Hij zat er wel echt mee, de enige die niet feestvierde" Damage controle inplaats van oprecht En dan zeggen "dit is voetbal", terwijl hjj de grootste jankbal is als Nijhuis een mannelijke wedstrijd fluit. En nu ook, "nou is het wel klaar" net als psv fans wijzen naar anderen situaties. "Bij Plea", hele andere situaties, maar Bosz zei na een week gelul over Wieffer of Makkelie ook niet dat het klaar is. Nee toen vond hij het wel goed om de scheids met succes te beïnvloeden Niks hetze, belachelijke actie van Van Bommel en Stewart en Bosz en verschillende psv fans handelen dit walgelijk af. Even zijn hoe de hypocrieten reageren als het weer een keer andersom is




