'Er zat helemaal niets in onze ploeg. Echt beschamend, dat is het enige woord'

'Er zat helemaal niets in onze ploeg. Echt beschamend, dat is het enige woord'

Gepubliceerd: zondag 16 februari 2020 om 15:47zo 16-02-2020 om 15:47

SC Heerenveen-verdediger Sven Botman heeft na de wedstrijd tegen Vitesse weinig heel gelaten van zijn ploeg. De Friezen maakten zondagmiddag een 2-0 achterstand goed in Arnhem, maar hadden uiteindelijk niets in te brengen en verloren alsnog met 4-2.

Botman verscheen direct na afloop voor de FOX Sports-camera en maakte van zijn hart geen moordkuil. "Of ik het gevoel had dat we weer terug zouden kunnen komen? Nee, er zat gewoon helemaal niets in onze ploeg. Echt beschamend, dat is het enige woord voor deze wedstrijd."

Heerenveen keek na een kwartier al tegen een 2-0 achterstand aan en volgens Botman was dit niets nieuws onder de zon. "We komen telkens achter. Het begint allemaal met inzet. Ik weet niet of je hebt gekeken, maar het veldspel zag er niet uit. Meer kan ik er niet van maken."

Heerenveen wacht nu een hele krachttoer in de jacht op de play-offs. Het verschil met nummer zeven FC Utrecht blijft vijf punten, terwijl de Domstedelingen ook nog twee wedstrijden tegoed hebben.

Poll

Gaat Heerenveen de play-offs om Europees voetbal halen?

(359 stemmen)

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws