Ten Hag is lovend: 'Ik vond hem fantastisch, zo waardevol voor onze ploeg'

Ten Hag is lovend: 'Ik vond hem fantastisch, zo waardevol voor onze ploeg'

Gepubliceerd: maandag 27 september 2021 om 10:31ma 27-09-2021 om 10:31

Erik ten Hag is bijzonder te spreken over Edson Álvarez. De Mexicaan maakte een goal tegen FC Groningen in de met 3-0 gewonnen thuiswedstrijd, maar dat is volgens zijn trainer niet het belangrijkste.

De aanvallers van FC Groningen kregen namelijk meermaals met Álvarez te maken. "Ik vond hem fantastisch", zei Ten Hag na afloop op de persconferentie. "Hij heeft zo veel counters onderbroken en maakt zich ook in opbouwende zin zo goed aanspeelbaar iedere keer. Een tegenstander moet dan inspanningen verrichten om uit te stappen en daardoor komen andere posities ook vrij."

Ook de multifunctionaliteit van de Mexicaan is voor de oefenmeester van Ajax een groot pluspunt. "In de restverdediging en omschakeling van de tegenstander is hij zo waardevol voor onze ploeg, maar je kan hem ook nog als centrale verdediger inzetten met zijn kopkracht. Dat betekent dat hij verdedigend en ook aanvallend belangrijk voor ons is."

Video player

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws