Scouts Nederlandse clubs op tribunes bij VVCS: 'Draait het om voor onze spelers'

Scouts Nederlandse clubs op tribunes bij VVCS: 'Draait het om voor onze spelers'

Gepubliceerd: donderdag 6 augustus 2020 om 09:40do 06-08-2020 om 09:40

Bij Team VVCS baalt men van de afgelaste wedstrijd tegen sc Heerenveen van afgelopen dinsdag. De oefenwedstrijden in de voorbereiding zijn voor de transfervrije voetballers van VVCS een uitstekende mogelijkheid zichzelf in de kijker te spelen.

"Een aantal scouts had zich daarvoor al aangemeld", begint Arjan Ebbinge, teammanager van Team VVCS, in gesprek met Voetbal International. "Dat laatste is verplicht. Onder die voorwaarde mogen clubs altijd komen kijken, die afspraak hebben we gemaakt met al onze oefentegenstanders. Ook als een wedstrijd een besloten karakter heeft, dan nog moeten scouts wel aanwezig kunnen zijn. Daar draait het om voor onze spelers."

Aanstaande vrijdag speelt Team VVCS tegen Jong PSV. Ook hier zullen er weer scouts langs de lijn staan, voornamelijk van Nederlandse clubs. Men hoopt dat deze wedstrijd wel doorgang kan vinden. "Gaan we vanuit. We doen juist alles om elk risico van coronaverspreiding te voorkomen", vervolgt Ebbinge. "Als de uitslagen van alle andere spelers donderdag negatief zijn, kunnen we gewoon spelen tegen Jong PSV."

Jong Ajax
John van Loen, voor het derde jaar de trainer van Team VVCS, merkt dat zijn team een gewilde oefentegenstander is. Na de wedstrijd tegen Jong PSV wordt er ook nog gespeeld tegen Almere City en PEC Zwolle. "We hebben vier andere tegenstanders moeten afzeggen", vertelt de oefenmeester. "Jong Ajax wilde bijvoorbeeld ook tegen ons spelen. Helaas, hadden we geen tijd voor. We kunnen niet drie wedstrijden per week spelen. Goed trainen is voor ons ook heel belangrijk."

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws