Maher 'botste' met Berghuis: 'We komen allebei voor onze spelers op'

Maher 'botste' met Berghuis: 'We komen allebei voor onze spelers op'

Gepubliceerd: dinsdag 24 december 2019 om 21:00di 24-12-2019 om 21:00

Adam Maher kreeg het in de wedstrijd tegen Feyenoord even aan de stok met Steven Berghuis, maar tilt daar niet zwaar aan. De twee stonden zondag in de Galgenwaard met de hoofden tegen elkaar.

"Ik kom voor m'n team op, hij komt voor z'n team op. Ik ken Steven al heel lang. We kwamen elkaar tegen en moesten een beetje lachen", zegt Maher tegen Voetbal International. "Je komt allebei gewoon voor je spelers op. We moesten er gewoon om lachen, omdat we allebei willen winnen en alles geven. We zijn zo goed met elkaar en weten dan dat het klaar is. Daarna is het weer lachen."

Feyenoord won, maar dat vindt Maher niet verdiend. "Zij kwamen uit het niets op een 0-1 voorsprong, maar wij kwamen wel snel op 1-1. Daarna speelden we ze helemaal weg. We kregen kansen en hadden een penalty moeten krijgen. Net na rust maakten zij een goal, waardoor zij in hun kracht kwamen en in gingen zakken. Dan wordt het een lastig verhaal."

Check hier de beste voetbalvideo’s
Meer video’s

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws