Eredivisie oefent: overzicht en uitslagen van alle oefenwedstrijden

Eredivisie oefent: overzicht en uitslagen van alle oefenwedstrijden

Gepubliceerd: zondag 28 juli 2019 om 17:00zo 28-07-2019 om 17:00

Laatste update: maandag 29 juli 2019 om 12:20ma 29-07-2019 om 12:20

Vrijdag 2 augustus, dan begint het nieuwe Eredivisie-seizoen. In aanloop naar de competitiestart trekken de clubs door de provincies en het buitenland om warm te draaien. VoetbalPrimeur geeft een overzicht van de oefenprogramma's en oefenuitslagen op basis van de schema's van alle eredivisionisten.

ADO Den Haag
24 juni: eerste training
29 juni: Honselersdijk - ADO Den Haag 1-8
1 juli: svv Scheveningen - ADO Den Haag 0-2
6 juli: Laakkwartier - ADO Den Haag 0-10
Van 8 tot en met 13 juli trainingskamp in Epe
8 juli: Serooskerke - ADO Den Haag 0-5
12 juli: KV Kortrijk - ADO Den Haag 0-0
12 juli: VV RCS - ADO Den Haag 1-10
26 juli: ADO Den Haag - OH Leuven 1-1

Het resterende oefenprogramma wordt later bekend

Ajax
21 juni: eerste training
25 juni: Quick '20 - Ajax 2-11
29 juni: Aalborg BK - Ajax 1-1
6 juli: Ajax-Anderlecht 5-2
Van 13 tot en met 19 juli op trainingskamp in Bramberg, Oostenrijk
14 juli: Istanbul Basaksehir - Ajax 1-2
18 juli: Watford - Ajax 1-2
22 juli: Panathinaikos - Ajax 2-1
29 juli: Ajax - Sivasspor

AZ
20 juni: eerste training
22 juni: Eendracht Aalst - AZ 1-3
29 juni: FC Oleksandria - AZ 3-0
Van 1 tot en met 6 juli trainingskamp in Epe
3 juli: PAOK Saloniki - AZ 0-1
6 juli: Club Brugge - AZ 2-5
13 juli: AZ - Anderlecht 2-0
13 juli: Telstar - AZ 3-0
17 juli: AA Gent - AZ 2-0
20 juli: AZ - KV Oostende 0-1 (gestaakt na een uur vanwege noodweer)

Op 25 juli en 1 augustus speelt AZ in de tweede voorronde van de Europa League tegen BK Häcken

Feyenoord
24 juni: eerste training
29 juni: SDC Putten - Feyenoord 0-6
6 juli: FC Dordrecht - Feyenoord 1-2
Van 8 tot en met 13 juli trainingskamp in Scheffau am Wilden Kaiser, Oostenrijk
10 juli: SV Darmstadt - Feyenoord 1-2
12 juli: Red Bull Salzburg - Feyenoord 3-1
17 juli: Feyenoord - Panathinaikos 0-3
20 juli: Karlsruher SC - Feyenoord 0-1
24 juli: Feyenoord - Angers 2-2 
28 juli: Feyenoord - Southampton 1-3
29 juli: Feyenoord - Jong FC Utrecht

FC Emmen
23 juni: eerste training
27 juni: Drents Verbond - FC Emmen 0-8
28 juni: Nieuw Buinen - FC Emmen 1-13
4 juli: Rolder Boys - FC Emmen 0-10
5 juli: PEC Zwolle - FC Emmen 1-1
14 juli: Almere City - FC Emmen 1-1
16 juli: FC Groningen - FC Emmen 2-2
23 juli: Go Ahead Eagles - FC Emmen 2-3
25 juli: OFI Kreta - FC Emmen 0-3

Fortuna Sittard
22 juni: eerste training
26 juni: VV Sittard - Fortuna Sittard 3-7
3 juli: Aris Thessaloniki - Fortuna Sittard 1-5
13 juli: Bayer Leverkusen - Fortuna Sittard 0-1
Van 15 juli tot en met 20 juli op trainingskamp op nog onbekende locatie
27 juli: PAOK Saloniki - Fortuna Sittard 5-1

FC Groningen
22 juni: eerste training
28 juni: VV Sellingen - FC Groningen 0-15
29 juni: DVC Appingedam - FC Groningen 0-10
5 juli: Ross County - FC Groningen 0-2
6 juli: Preussen Münster - FC Groningen 0-3
13 juli: Sportfreunde Lotte - FC Groningen 1-1
16 juli: FC Emmen - FC Groningen 2-2
20 juli: Hannover 96 - FC Groningen 0-1
23 juli: FC Eindhoven - FC Groningen 0-3
27 juli: Sparta - FC Groningen 4-2

SC Heerenveen
22 juni: eerste training
26 juni: Regioteam Gaasterland - sc Heerenveen 0-8
29 juni: VV Buitenpost - sc Heerenveen 1-14
2 juli: SV De Griffioen - sc Heerenveen 0-10
5 juli: SV Meppen - sc Heerenveen 4-5
13 juli: FC Volendam - sc Heerenveen 1-4
13 juli: KV Mechelen - sc Heerenveen 2-2
20 juli: FC St. Pauli - sc Heerenveen 1-1
23 juli: sc Heerenveen - Team VVCS 4-0
27 juli: Sunderland - sc Heerenveen 0-1

Heracles Almelo
23 juni: eerste training
29 juni: Almelose selectie - Heracles 0-6
30 juni: FC Nordsjaelland - Heracles 1-1
3 juli: Club Brugge - Heracles 1-0
6 juli: Vroomshoopse Boys - Heracles 0-4
Van 8 juli tot en met 13 juli op trainingskamp in het Duitse Billerbeck
12 juli: Viktoria Köln - Heracles 0-3
13 juli: Preussen Münster - Heracles 1-3
16 juli: Excelsior - Heracles 2-0
17 juli: Rot Weiss Oberhausen - Heracles 0-1
20 juli: FC Volendam - Heracles 2-1
23 juli: Asteras Tripolis - Heracles 0-2
27 juli: Helmond Sport - Heracles 0-5
28 juli: Bayer Leverkusen - Heracles 3-4

PEC Zwolle
22 juni: eerste training
29 juni: FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-11
2 juli: VV Hattem - PEC Zwolle 0-8
5 juli: FC Emmen - PEC Zwolle 1-1
Van 8 juli tot en met 12 juli op trainingskamp in Epe
9 juli: PAOK Saloniki - PEC Zwolle 2-2
16 juli: ZAC - PEC Zwolle 1-7
27 juli: PEC Zwolle - Asteras Tripolis 1-0

PSV
18 juni: eerste training
Van 1 tot en met 8 juli op trainingskamp in het Zwitserse Verbier
3 juli: FC Sion - PSV 0-0
7 juli: OGC Nice - PSV 3-2
12 juli: Aris Saloniki - PSV 0-3
17 juli: VfL Wolfsburg - PSV 2-0

Op 23 juli en 30 juli speelt PSV in de tweede voorronde van de Champions League.

RKC Waalwijk
24 juni: eerste training
6 juli: Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0-18
Van 8 tot en met 13 juli op trainingskamp in Garderen
9 juli: SDC Putten - RKC Waalwijk 0-8
12 juli: KV Mechelen - RKC Waalwijk 1-3
16 juli: TOP Oss - RKC Waalwijk 0-1
23 juli: NAC Breda - RKC Waalwijk 0-2
26 juli: NEC - RKC Waalwijk 2-1

Sparta
22 juni: eerste training
26 juni: VOC - Sparta 1-3
29 juni: Schiedams XI-tal - Sparta 0-6
5 juli: Zaglebie - Sparta 0-1
17 juli: Willem II - Sparta 0-3
20 juli: NAC Breda - Sparta 0-3
27 juli: Sparta - FC Groningen 4-2

FC Twente
13 juni: eerste training
28 juni: Regioteam Tubbergen - FC Twente 0-3
5 juli: Al-Wahda - FC Twente 0-0
12 juli: Jong Ajax - FC Twente 2-1
20 juli: OH Leuven - FC Twente 0-0
23 juli: Schalke 04 - FC Twente 1-1
28 juli: Konyaspor - FC Twente 0-1

FC Utrecht
23 juni: eerste training
28 juni: Regioteam Amersfoort - FC Utrecht 1-6
29 juni: USV Elinkwijk - FC Utrecht 0-17
3 juli: MSV '19 - FC Utrecht 0-9
6 juli: FC Utrecht  - MSV Duisburg: 3-2
14 juli: SV Meppen - FC Utrecht* 0-0 (winst na penalty's)
14 juli: Fortuna Düsseldorf - FC Utrecht 0-1
19 juli: Royal Antwerp - FC Utrecht 3-2

Op 25 juli en 1 augustus speelt FC Utrecht in de tweede voorronde van de Europa League tegen HSK Zrinjski

Vitesse
23 juni: eerste training
Van 2 juli tot en met 13 juli op trainingskamp in Polen
3 juli: FC Midtjylland - Vitesse 4-3
6 juli: Korona Kielce - Vitesse 1-1
9 juli: Lech Poznan - Vitesse 2-0
12 juli: Pogon Pogon Szczecin - Vitesse 2-1
24 juli: Vitesse - Sivasspor 1-1
28 juli: Bayer Leverkusen - Vitesse 1-1

VVV-Venlo
19 juni: eerste training
25 juni: MVC'19 - VVV-Venlo 0-7
29 juni: SHH - VVV-Venlo 2-15
2 juli: Venlosche Boys - VVV-Venlo 1-5
5 juli: Sint-Truidense VV - VVV-Venlo 3-3
13 juli: VfL Wolfsburg - VVV-Venlo 2-2
16 juli: SV Straelen - VVV-Venlo 1-2
20 juli: FC Eindhoven - VVV-Venlo 0-2
27 juli: Panathinaikos - VVV-Venlo 1-0

Willem II
24 juni: eerste training
29 juni: Diessense selectie - Willem II 0-4
6 juli: KV Oostende - Willem II 1-2
13 juli: TOP Oss - Willem II 0-2
17 juli: Sparta - Willem II 3-0
20 juli: Zulte Waregem - Willem II 1-1
27 juli: OFI Kreta - Willem II 1-2

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws