Eredivisie-clubs middenin voorbereiding: alle oefenwedstrijden op een rij

Eredivisie-clubs middenin voorbereiding: alle oefenwedstrijden op een rij

Gepubliceerd: maandag 7 september 2020 om 18:52ma 07-09-2020 om 18:52

Laatste update: maandag 7 september 2020 om 18:52ma 07-09-2020 om 18:52

Langzaam maar zeker mogen de spelers van de Eredivisie-clubs hun kicksen weer uit het vet halen: de Nederlandse ploegen beginnen aan de oefenwedstrijden in aanloop naar het nieuwe seizoen. VoetbalPrimeur zet het oefenschema en de uitslagen van de Eredivisie-clubs op een rij.

31-07: MVV Maastricht – ADO Den Haag 0-0
08-08: Almere City – ADO Den Haag 1-2
15-08: NAC Breda – ADO Den Haag (afgelast)
22-08: ADO Den Haag – Vitesse 2-2
29-08: ADO Den Haag - AZ 1-0
04-09: Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1

08-08: Ajax – RKC Waalwijk 6-1
13-08: Ajax – FC Utrecht 5-1
18-08: Wolfsberger AC – Ajax 0-2
22-08: Red Bull Salzburg – Ajax 1-4
25-08: Ajax – Hertha BSC 1-0
25-08: Ajax - Holstein Kiel 5-2
29-08: Ajax - Eintracht Frankfurt 2-1
30-08: Ajax - Union Berlin 2-2
05-09: Ajax - FC Augsburg 1-0

25-07: AZ – KRC Genk 0-1
01-08: FC Utrecht – AZ 1-0
05-08: AZ – PEC Zwolle 0-1
08-08: AZ – OSC Lille 2-1
15-08: AZ – AS Monaco 0-2
21-08: AZ - Telstar 1-1
26-08: AZ – Viktoria Plzen (Champions League-voorronde) 3-1 (na verlengingen)
29-08: ADO Den Haag – AZ 1-0
03-09: AZ – AA Gent 1-1

07-08: FC Emmen – SC Cambuur 2-5
11-08: FC Emmen – FC Groningen 1-4
15-08: FC Emmen – SC Telstar 1-0
19-08: FC Emmen – Heracles Almelo 0-2
24-08: FC Emmen – PEC Zwolle 0-1
05-09: FC Twente – FC Emmen 1-1

09-08: Feyenoord – Sparta Rotterdam 3-0
16-08: Feyenoord – FC Twente 0-0
22-08: MSV Duisburg - Feyenoord 1-2
22-08: Borussia Dortmund - Feyenoord 1-3
25-08: Arminia Bielefeld - Feyenoord 0-0
28-08: Hamburger SV - Feyenoord 1-0
03-09: Club Brugge-Feyenoord 2-1

18-07: Fortuna Sittard – RKSV Bekkerveld 9-1
25-07: Fortuna Sittard – FC Dordrecht 2-1
10-08: FC Twente – Fortuna Sittard 2-1
15-08: Fortuna Sittard - Groene Ster 2-1
20-08: AZ - Fortuna Sittard afgelast
26-08: Fortuna Sittard – VVV-Venlo 2-1
04-09: Jong FC utrecht – Fortuna Sittard 0-3

01-08: FC Groningen – Heracles Almelo 1-0
11-08: FC Emmen – FC Groningen 1-4
14-08: FC Groningen – PEC Zwolle 0-2
21-08: FC Volendam – FC Groningen 0-2
22-08: Almere City – FC Groningen 1-1
29-08: Werder Bremen – FC Groningen 4-0
04-09: NEC – FC Groningen 3-3
06-09: FC Groningen – Arminia Bielefeld 1-1

01-08: NAC Breda – sc Heerenveen 1-0
04-08: sc Heerenveen – Team VVCS (afgelast)
07-08: sc Heerenveen – Vitesse 1-2
15-08: De Graafschap – sc Heerenveen 5-1
20-08: FC Utrecht – sc Heerenveen 4-1
05-09: sc Heerenveen – PEC Zwolle 0-1

01-08: FC Groningen – Heracles Almelo 1-0
09-08: Heracles Almelo – PEC Zwolle 0-1
15-08: Heracles Almelo – Go Ahead Eagles 2-0
16-08: Heracles Almelo – Sportfreunde Lotte (afgelast)
19-08: FC Emmen – Heracles Almelo 0-2
22-08: De Graafschap – Heracles Almelo 1-0
25-08: Heracles Almelo – Telstar 4-0
29-08: Heracles Almelo – MSV Duisburg 1-1
02-09: Heracles Almelo – Jong FC Utrecht 4-0
05-09: Eintracht Braunschweig – Heracles Almelo 2-0

01-08: SC Cambuur – PEC Zwolle 2-0
05-08: AZ Alkmaar – PEC Zwolle 0-1
09-08: Heracles Almelo – PEC Zwolle 0-1
14-08: FC Groningen – PEC Zwolle 0-2
24-08: FC Emmen – PEC Zwolle 0-1
29-08: PEC Zwolle - FC Utrecht 0-2
05-09: sc Heerenveen – PEC Zwolle 0-1

31-07: PSV - UNA (afgelast)
08-08: SC Verl – PSV 0-3
09-08: KFC Uerdingen 05 – PSV 0-3
15-08: PSV – Vitesse 1-1
21-08: Willem II – PSV 1-1
22-08: PSV - Eintracht Frankfurt 1-2
29-08: Hertha BSC – PSV 0-4
03-09: PSV – Viktoria Köln 1-1

08-08: Ajax – RKC Waalwijk 6-1
14-08: Almere City – RKC Waalwijk 4-2
18-08: RKC Waalwijk – NAC Breda 0-2
22-08: NEC – RKC Waalwijk 2-1
25-08: Putten – RKC Waalwijk 0-3
27-08: RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam 1-1

09-08: Feyenoord – Sparta Rotterdam 3-0
18-08: Telstar – Sparta Rotterdam 0-0
22-08: Sparta Rotterdam – NAC Breda 1-1
27-08: RKC Waalwijk – Sparta Rotterdam 1-1
04-09: Sparta Rotterdam - ADO Den Haag 1-1
07-09: Borussia Dortmund - Sparta Rotterdam 2-1

07-08: FC Twente – Excelsior'31 3-1
10-08: FC Twente – Fortuna Sittard 2-1
16-08: Feyenoord – FC Twente 0-0
22-08: FC Twente – Go Ahead Eagles 2-0
29-08: FC Twente - Holstein Kiel 3-2
05-09: FC Twente – FC Emmen 1-1

18-07: Antwerp – FC Utrecht 0-0
22-07: FC Utrecht – KRC Genk 3-3
01-08: FC Utrecht – AZ 1-0
08-08: FC Utrecht – Go Ahead Eagles 1-1
13-08: Ajax – FC Utrecht 5-1
20-08: FC Utrecht – sc Heerenveen 4-1
29-08: PEC Zwolle – FC Utrecht 0-2
02-09: FC Utrecht – KFC Uerdingen 05 afgelast
05-09: FC Köln – FC Utrecht afgelast

18-07: Vitesse - Jong FC Utrecht 3-3
26-07: FC Volendam – Vitesse 0-5
31-07: Vitesse – Westerlo 4-2
07-08: sc Heerenveen – Vitesse 1-2
15-08: PSV – Vitesse 1-1
22-08: ADO Den Haag – Vitesse 2-2
28-08: Vitesse - Fortuna Düsseldorf 2-2
05-09: Vitesse - SV Darmstadt 98 2-2

21-07: Sporting ST – VVV-Venlo 0-18
26-07: EVV Echt – VVV-Venlo 0-2
14-08: Willem II – VVV-Venlo 2-1
19-09: VV Reuver - VVV-Venlo 0-16
21-08: Jong PSV – VVV-Venlo afgelast
22-08: VVV-Venlo – Team VVCS 2-2
26-08: Fortuna Sittard – VVV-Venlo 2-1
29-08: VVV-Venlo – SV Straelen 0-1
04-09: VVV-Venlo - Borussia Mönchengladbach 0-4

08-08: Willem II – IJsselmeervogels (afgelast)
14-08: Willem II – VVV-Venlo 2-1
21-08: Willem II – PSV 1-1
25-08: AA Gent - Willem ll 1-1

Dit zijn de tot nu toe bekende oefenwedstrijden. Wanneer clubs extra duels aan hun oefenschema toevoegen worden deze ook in dit lijstje toegevoegd.

Check hieronder samenvattingen, voetbalvirals en meer:

Plaats een reactie

Bekijk het laatste nieuws