Wedstrijden van 22 juli 2023
RUS
Premjer-Liga
Meer Premjer-Liga- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 2
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 2
CHN
Super League (China)
Meer Super League (China)- FT
- 2
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 4
- 1
CHE
Super League (Zwitserland)
Meer Super League (Zwitserland)- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 3
- FT
- 0
- 0
ARG
Primera División
Meer Primera División- FT
- 0
- 2
- FT
- 4
- 0
BRA
Brasileirão Série A
Meer Brasileirão Série A- FT
- 3
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 0
POL
Ekstraklasa (Polen)
Meer Ekstraklasa (Polen)- FT
- 2
- 2
- FT
- 3
- 0
- FT
- 1
- 2
DNK
Superligaen (Denemarken)
Meer Superligaen (Denemarken)- FT
- 1
- 2
SWE
Allsvenskan (Zweden)
Meer Allsvenskan (Zweden)- FT
- 0
- 4
- FT
- 1
- 0
NOR
Eliteserien (Noorwegen)
Meer Eliteserien (Noorwegen)- FT
- 5
- 1
HRV
1st HNL (Kroatië)
Meer 1st HNL (Kroatië)- FT
- 4
- 0
- FT
- 6
- 1
CZE
Synot Liga
Meer Synot Liga- FT
- 1
- 0
- FT
- 4
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 0
ROU
Liga I (Roemenië)
Meer Liga I (Roemenië)- FT
- 4
- 1
- FT
- 2
- 1
Club vriendschappelijk
Meer Club vriendschappelijk- FT
- 2
- 4
Carolina RailHawks
Sunderland
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 0
Tunari
AS FC Buzău
- FT
- 8
- 0
Granada
El Ejido
- FT
- 2
- 0
Slatina
Argeș
- FT
- 2
- 7
Bohemians 1905 II
Mladá Boleslav II
- FT
- 2
- 0
Avia Świdnik
Star Starachowice
- FT
- 1
- 1
Obolon' Kyiv
Chayka
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 0
Starogard Gdański
Wikielec
- FT
- 1
- 4
Havířov
Frýdek-Místek
- FT
- 0
- 2
Garbarnia Kraków
Wiślanie Jaśkowice
- FT
- 5
- 0
Humenné
Partizán Bardejov
- FT
- 2
- 2
Povltava FA
Kladno
- FT
- 4
- 1
FK Usti Nad Labem
Dukla Praha II
- FT
- 0
- 2
Górnik Polkowice
Odra Bytom Odrzański
- FT
- 0
- 3
Middelfart
Young Boys
- FT
- 7
- 2
- FT
- 0
- 0
Stolem Gniewino
Luzino
- FT
- 0
- 1
Thisted
Skive
- FT
- 1
- 5
Častkovce
Myjava
- FT
- 2
- 1
FC Gyori ETO
Al Gharafa
- FT
- 0
- 1
Triglav
Budafok
- FT
- 2
- 3
- FT
- 1
- 1
Arsenal Česká Lípa
Slovan Liberec II
- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 2
Astoria Walldorf II
Arminia Ludwigshafen
- FT
- 4
- 1
Dolný Kubín
Lipany
- FT
- 1
- 1
Brabrand
Holstebro
- FT
- 6
- 1
Pogoń Grod. Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
- FT
- 1
- 2
Považská Bystrica
Hranice
- FT
- 3
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 12
- 1
Tennis Borussia
Concordia Buckow / Wald
- FT
- 0
- 1
Kolos Kovalivka
Kremin'
- FT
- 0
- 1
Gamba Osaka
Celtic
- FT
- 3
- 2
Kluczbork
Ślęza Wrocław
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 2
- 1
Frem
HIK
- FT
- 0
- 3
Motorlet Praha
Benešov
- FT
- 2
- 1
- FT
- 2
- 2
Kickers Offenbach
FC Schalke 04 II
- FT
- 0
- 2
Waldhof Mannheim
Elversberg
- FT
- 2
- 0
- FT
- 8
- 0
- FT
- 1
- 2
Union Sandersdorf
FC Eilenburg
- FT
- 0
- 2
Brønshøj
Nykøbing
- FT
- 4
- 1
Energie Cottbus
Hertha BSC II
- FT
- 1
- 2
TSG Neustrelitz
BAK 07
- FT
- 1
- 2
Concordia
AB
- FT
- 1
- 0
VfL Osnabruck
Viktoria Köln
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 1
Coleraine
Tobermore United
- FT
- 2
- 0
Roskilde
FA 2000
- FT
- 2
- 1
- FT
- 4
- 0
- FT
- 1
- 3
- FT
- 3
- 0
- FT
- 2
- 2
- FT
- 8
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 4
- 3
- FT
- 1
- 1
- FT
- 4
- 1
- FT
- 4
- 2
Velbert
TVD Velbert
- FT
- 1
- 1
Fernwald
Eisbachtal
- FT
- 0
- 5
- FT
- 0
- 3
- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 4
Tadcaster Albion
York City
- FT
- 0
- 2
- FT
- 2
- 2
- FT
- 2
- 3
Lippstadt
Hannover 96 II
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 1
Rot-Weiss Ahlen
Spelle-Venhaus
- FT
- 0
- 3
Bersenbrück
Gütersloh
- FT
- 1
- 4
- FT
- 1
- 2
- FT
- 8
- 0
- FT
- 3
- 0
- FT
- 0
- 0
- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 0
TSV Steinbach
Wuppertaler SV
- FT
- 4
- 0
- FT
- 1
- 2
- FT
- 0
- 5
FC Grimma
ZFC Meuselwitz
- FT
- 1
- 3
Eintracht Mahlsdorf
BFC Preussen
- FT
- 3
- 1
- FT
- 11
- 0
Sparta Lichtenberg
Berlin Hilalspor
- FT
- 0
- 1
Krieschow
Viktoria Berlin
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 2
Ballyclare Comrades
Ballymena United
- FT
- 2
- 2
Ballinamallard United
Glenavon
- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 3
Zwickau
Dynamo Dresden
- FT
- 0
- 1
Verl
Almere City FC
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 0
BFC Dynamo
Lichtenberg
- FT
- 1
- 2
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 0
East Fife
Fraserburgh
- FT
- 3
- 0
FC Sankt Pauli
Hapoel Tel Aviv
- FT
- 1
- 3
Schott Mainz
Rot-Weiß Walldorf
- FT
- 0
- 0
- FT
- 0
- 2
Drochtersen / Assel
Paderborn II
- FT
- 1
- 2
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 2
- FT
- 4
- 0
- FT
- 0
- 0
- FT
- 5
- 2
- FT
- 3
- 2
Barockstadt Fulda-Lehn.
Eintracht Frankfurt
- FT
- 2
- 0
- FT
- 0
- 2
Sturm Graz II
Maccabi Petah Tikva
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 1
Rushall Olympic
Halesowen
- FT
- 4
- 1
Torquay United
Exeter City
- FT
- 2
- 0
- FT
- 2
- 1
- FT
- 2
- 4
- FT
- 0
- 1
Potters Bar Town
Chesham United
- FT
- 3
- 0
Coleraine
Portadown
- FT
- 1
- 4
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 6
- FT
- 0
- 1
Boston United
Notts County
- FT
- 0
- 5
- FT
- 2
- 2
- FT
- 2
- 2
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 2
H&W Welders
Crusaders
- FT
- 1
- 2
- FT
- 0
- 0
- FT
- 1
- 10
- FT
- 4
- 1
- FT
- 4
- 5
- FT
- 2
- 1
Brașov Steagul Renaște
Odorheiu Secuiesc
- FT
- 3
- 0
Stamford AFC
Peterborough Sports
- FT
- 2
- 0
- FT
- 3
- 3
- FT
- 0
- 2
St. Albans City
Ebbsfleet United
- FT
- 1
- 1
- FT
- 0
- 1
Hayes & Yeading United
Maidenhead United
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 3
Carrick Rangers
Ards
- FT
- 2
- 4
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 4
Hollenbach
Stuttgart II
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 1
- FT
- 5
- 1
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 2
- FT
- 3
- 1
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 1
Troon
Ayr United
- FT
- 3
- 1
Nassaji Mazandaran
Al-Qadsiah
- FT
- 3
- 0
- FT
- 4
- 0
Dungannon Swifts
Institute
- FT
- 1
- 0
Sivasspor
Sumqayıt
- FT
- 3
- 5
- FT
- 1
- 0
- FT
- 2
- 3
- FT
- 2
- 3
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 0
Walton & Hersham
Hanworth Villa
- FT
- 0
- 5
Wealdstone
Charlton Athletic
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 5
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 1
- 2
Rot-Weiß Erfurt
Borussia Dortmund
- FT
- 3
- 0
Púchov
Hamsik Academy
- FT
- 2
- 1
- FT
- 4
- 0
MTK Boedapest
Kazincbarcika
- FT
- 1
- 4
- FT
- 0
- 0
FC Gyori ETO
Bani Yas
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 0
- FT
- 1
- 0
Jednota Bánová
Karviná II
- FT
- 2
- 3
Pogoń Szczecin II
Hallescher FC
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 2
Saint-Malo
Rennes
- FT
- 0
- 3
- FT
- 3
- 2
- FT
- 0
- 2
- FT
- 0
- 2
- FT
- 1
- 0
Rudar Prijedor
Hatta
- FT
- 11
- 1
Lecce
Rovereto
- FT
- 0
- 1
Jeunesse d'Esch
Swift Hesperange
- FT
- 2
- 3
- FT
- 1
- 3
- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 1
FC Dordrecht
Al Nasr
- FT
- 1
- 1
Varzim
Benfica II
- FT
- 1
- 1
- FT
- 3
- 0
- FT
- 3
- 1
HO Kalken
Club Brugge II
- FT
- 1
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 3
- 3
Viktoria Bronnzell
SV Steinbach
- FT
- 2
- 2
- FT
- 0
- 1
Diosgyor
FC Košice
- FT
- 3
- 4
Šamorín
Trencin
- FT
- 0
- 1
- FT
- 2
- 1
- FT
- 0
- 2
Grafičar
OFK Belgrado
- FT
- 0
- 0
- FT
- 2
- 0
- FT
- 0
- 5
Villalbés
Racing Ferrol
- FT
- 1
- 1
- FT
- 1
- 2
- FT
- 0
- 1
- FT
- 1
- 0
- FT
- 1
- 2
- FT
- 1
- 2
FK Radnik Surdulica
Dubočica
- FT
- 0
- 0
- FT
- 1
- 4
- FT
- 2
- 0
- FT
- 0
- 1
- FT
- 0
- 0
- FT
- 3
- 2
- FT
- 1
- 2
- FT
- 4
- 0
- FT
- 2
- 1
Real Murcia
Damak
- FT
- 3
- 0
- FT
- 2
- 0
Las Palmas
Al Wakrah
- FT
- 0
- 1
La Virgen del Camino
Leonesa
- FT
- 1
- 4
Don Álvaro
Mérida
- FT
- 1
- 1
- FT
- 2
- 1
Getafe
Independiente Valle
- FT
- 0
- 2